О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-7 "Об утверждении Правил содержания животных на территории Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2023 года № 5000
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания животных на территории Жамбылской области" от 11 декабря 2020 года №52-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4844) следующие изменения:
в Правилах содержания животных на территории Жамбылской области, утвержденных указанным решением:
пункты 6, 7 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев

Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-7 "Жамбыл облысы аумағында жануарларды асырау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 5000 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жамбыл облысы аумағында жануарларды асырау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жамбыл облысы аумағында жануарларды асырау Қағидаларында:
6, 7 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев