О присвоении наименований безымянным улицам
Решение Толебийского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 30 июня 2023 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июля 2023 года № 5059
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 мая 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Толе би Толебийского сельского округа следующие наименования:
1 - новой улице улица Мәңгілік Ел;
2 - новой улице улица Қозыбасы;
3 - новой улице улица Орбұлақ;
4 - новой улице улица Жерұйық;
5 - новой улице улица Алаш;
6 - новой улице улица Ордабасы;
7 - новой улице улица Ақыртас;
8 - новой улице улица Жүсіп Баласағұн;
9 - новой улице улица Жасөркен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского
сельского округа А. Ошанов

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Төле би ауылдық округінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 118 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 5059 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 мамырдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Төле би ауылдық округінің Төле би ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1- жаңа көшеге Мәңгілік Ел көшесі;
2 - жаңа көшеге Қозыбасы көшесі;
3 - жаңа көшеге Орбұлақ көшесі;
4 - жаңа көшеге Жерұйық көшесі;
5 - жаңа көшеге Алаш көшесі;
6 - жаңа көшеге Ордабасы көшесі;
7 - жаңа көшеге Ақыртас көшесі;
8 - жаңа көшеге Жүсіп Баласағұн көшесі;
9 - жаңа көшеге Жасөркен көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төле би ауылдық
округінің әкімі А. Ошанов