О переименовании улиц в Ростовском сельском округе селе Кызылжар
Решение акима Ростовского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 января 2023 года № 9-0-6350
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Ростовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Асфальтная – на улицу Ахмет Байтұрсынұлы, улицу Огородная – на улицу Бейбітшілік, улицу Школьная – на улицу Жастар, улицу Озерная – на улицу Ақбұлақ в селе Кызылжар Ростовского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Т. Ргебаев

Ростов ауылдық округі Қызылжар ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ростов ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 9-0-6350 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ростов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ростов ауылдық округі Қызылжар ауылындағы Асфальтная көшесі – Ахмет Байтұрсынұлы көшесі болып, Огородная көшесі –Бейбітшілік көшесі болып, Школьная көшесі – Жастар көшесі болып, Озерная көшесі – Ақбұлақ көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Ргебаев