О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 09 ноября 2021 года № VII-11/86 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Каркаралинскому району"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2023 года № VIII-9/69. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 18 сентября 2023 года № 6482-09
Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Каркаралинскому району" от 09 ноября 2021 года № VII-11/86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25363) следующие изменения:
пункт 2 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"2. Определить размер жилищных сертификатов:
10 % от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной помощи;
10 % от суммы займа, но не более 1,5 миллиона (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.";
подпункт 1 пункта 3 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"1) семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каркаралинского районного маслихата С. Оспанов

"Қарқаралы ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 09 қарашадағы № VII 11/86 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № VIII-9/69 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қыркүйекте № 6482-09 болып тіркелді
Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының "Қарқаралы ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 09 қарашадағы № VII-11/86 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25363 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй сертификаттары:
әлеуметтік көмек ретінде қарыз сомасының 10% мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде;
әлеуметтік қолдау ретінде қарыз сомасының 10%, мөлшерінде, бірақ 1,5 миллион (бір миллион бес жүз мың) теңгеден аспайтын мөлшерде айқындалсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасының 3 тармағының 1 тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы аудандық мәслихатының төрағасы С. Оспанов