Об утверждении перечней автомобильных дорог областного значения Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 10 января 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 февраля 2023 года № 8357-11
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечни автомобильных дорог областного значения Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.

Қызылорда облысының облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбелерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қаңтардағы № 4 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 ақпанда № 8357-11 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысының облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбелері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.