О переименовании улиц села Тенге города Жанаозен
Решение акима села Тенге города Жанаозен Мангистауской области от 13 июня 2023 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2023 года № 4580-12
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Тенге и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 6 мая 2021 года, аким села Тенге РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Тенге города Жанаозен:
улицу "Алиби Жангильдина" на улицу "Әлихан Бөкейхан";
улицу "Фетисова" на  улицу "Әлихан Бөкейхан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Тенге Т. Шаудирбаев

Жаңаөзен қаласы Теңге ауылының көшелерін қайта атау туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Теңге ауылы әкімінің 2023 жылғы 13 маусымдағы № 32 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 маусымда № 4580-12 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Теңге ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының  2021 жылғы 6 мамырдағы қорытындысының негізінде, Теңге ауылының әкімі ШЕШТІМ:
1. Жаңаөзен қаласы Теңге ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
"Әліби Жангелдин" көшесін "Әлихан Бөкейхан" көшесіне;
"Фетисов" көшесін "Әлихан Бөкейхан" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы  шешім  оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теңге ауылының әкімі Т. Шаудирбаев