Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Аулиеколь и населенных пунктов Аулиекольского района
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 ноября 2023 года № 99. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 27 ноября 2023 года № 10092
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Аулиеколь и населенных пунктов Аулиекольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Аулиеколь и населенных пунктов Аулиекольского района, согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению Аулиекольский
районный маслихат
от 17 ноября 2023 года
№ 99
Проект (схема) зонирования земель села Аулиеколь
Приложение 2
к решению Аулиекольский
районный маслихат
от 17 ноября 2023 года
№ 99
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Аулиекольского района
Приложение 3
к решению Аулиекольский
районный маслихат
от 17 ноября 2023 года
№ 99
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Аулиеколь
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
улица Баймагамбетова, улица Восточная, улица Джамбула, улица Кирова, улица 1 Мая, улица Молодежная, улица Кустанайская, улица Ауэзова, улица 10-я Пятилетка, улица С. Карабалуан батыра (002)
улица Шакшак Жанибек батыра, улица Е. Асанбаева, улица Астана, улица Амангельды, улица Гагарина, улица К. Шамшиева, улица Байтурсынова (003)
улица Мамедова, улица. Алтынсарина, улица Индустриальная, улица С. Еркимбаева, улица Дорожная, улица Есенина (004)
улица Юбилейная, улица Байтерек, улица Комарова, улица Лесная, улица Украинская (005)
1,8
2
II
улица Баймагамбетова, улица Заводская, улица 50 лет ВЛКСМ, улица Прибрежная, улица Шаяхметова, ул. Салыка Молдахметова, улица Тургумбаева (001)
улица Фаризова, улица Песчанная, улица Терешковой, улица Энергетиков, улица Дружбы, улица Абая (003)
улица Майлы Тойкожаулы, улица Медета Досымханова, микрорайон "Бірлік", улица Гагарина, улица К. Шамшиева, улица Амангельды, улица Байтурсынова (005)
1,6
3
III

Әулиекөл ауылы және Әулиекөл ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 99 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қарашада № 10092 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодесінің 8, 11-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылы және Әулиекөл ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Әулиекөл ауылы және Әулиекөл ауданы елді мекендерінің жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төреғасы Д. Койшибаев
Әулиекөл
аудандық мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 99 шешіміне
1 қосымша
Әулиекөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Әулиекөл
аудандық мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 99 шешіміне
2-қосымша
Әулиекөл ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Әулиекөл
аудандық мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 99 шешіміне
3 қосымша
Әулиекөл ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Реттік нөмірі
Аймақтар нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Баймағамбетов көшесі, Восточная көшесі, Жамбыл көшесі, Киров көшесі, 1 Май көшесі, Молодежная көшесі, Қостанай көшесі, Әуезов көшесі, 10-я Пятилетка көшесі, С. Қарабалуан батыр көшесі - (002)
Шақшақ Жанібек батыр көшесі,
Е. Асанбаев көшесі, Астана көшесі, Амангелді көшесі, Гагарин көшесі,
Қ. Шәмшиев көшесі, Байтұрсынов көшесі - (003)
Мамедов көшесі, Алтынсарин көшесі, Индустриальная көшесі, С. Еркімбаев көшесі, Дорожная көшесі, Есенин көшесі - (004)
Юбилейная көшесі, Бәйтерек көшесі, Комаров көшесі, Лесная көшесі, Украин көшесі - (005)
1,8
2
II
Баймағамбетов көшесі, Заводская көшесі, 50 лет ВЛКСМ көшесі, Прибрежная көшесі, Шаяхметов көшесі, Салық Молдахметов көшесі, Тұрғымбаев көшесі - (001)
Фаризов көшесі, Песчанная көшесі, Терешкова көшесі, Энергетик көшесі, Дружба көшесі, Абай көшесі - (003)
Майлы Тойкожаұлы көшесі, Медет Досымханов көшесі, "Бірлік" шағын ауданы, Гагарин көшесі, Қ Шәмшиев көшесі, Амангелді көшесі, Байтұрсынов көшесі - (005)
1,6
3
III

улица Баймагамбетова, улица Восточная, улица Джамбула, улица Кирова, улица 1 Мая, улица Молодежная (001)
улица Кустанайская, улица Ауэзова, улица Саржетим Карабалуан батыра, улица 10-я Пятилетка, улица Шакшак Жанибек батыра, улица Е. Асанбаева, улица Астана (002)
улица Амангельды, улица Гагарина (003)
ул. Куаныша Шамшиева, трасса Костанай-Аулиеколь-Сурган, дорога Аулиеколь - Тимофеевка (004)
улица Дорожная, улица Затобольская, улица Строительная, улица Есенина, улица Юбилейная, улица Комарова (005)
1,5
Приложение 4
к решению Аулиекольский
районный маслихат
от 17 ноября 2023 года
№ 99
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Аулиекольского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
поселок Кушмурун (011-014)
село Аманкарагай (007-010)
село Новонежинка (021)
село Черниговка (031)
1,8
2
II
село Новоселовка (029)
село Диевка (037)
село Юльевка (040)
село Москалевка (025) село Тимофеевка (027)
1,6
3
III
село Озерное (007)
село Лесное (009)
поселок Кушмурун (015)
село Лаврентьевка (019)
село Калинин (021)
село Аккудук(021)
село Кургуус (021)
село Сосновка (029)
село Косколь (038)
село Казанбасы (019)
село Октябрьское (019)
село Каракалпак (019)
село Федосеевка (041)
село Харьковка (031) село Первомайское (023)
1,5
4
IV
село Ушкарасу (038)
село Косагал (035)
село К. Тургумбаева (034)
село Баганалы (019)
село Дангербай (019)
село Жалтырколь (025)
село Чили (041)
село Дузбай (031)
село Коктал (043)
поселок Кушмурун (015)
1,0

Баймағамбетов көшесі, Восточная көшесі, Жамбыл көшесі, Киров көшесі, 1 Май көшесі, Молодежная көшесі - (001)
Қостанай көшесі, Әуезов көшесі, Саржетім Қарабалуан батыр көшесі, 10-я Пятилетка көшесі, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, Е. Асанбаев көшесі, Астана көшесі - (002)
Амангелді көшесі, Гагарин көшесі - (003)
Куаныш Шәмшиев көшесі, Қостанай-Әулиекөл-Сұрған тас жолы, Әулиекөл- Тимофеев жолы - (004)
Дорожная көшесі, Затобольская көшесі, Строительная көшесі, Есенин көшесі, Юбилейная көшесі, Комаров көшесі - (005)
1,5
Әулиекөл
аудандық мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 99 шешіміне
4 қосымша
Әулиекөл ауданының елді мекендері жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Реттік нөмірі
Аймақтар нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Құсмұрын кенті (011-014)
Аманқарағай ауылы (007 -010)
Новонежин ауылы (021)
Чернигов ауылы (031)
1,8
2
II
Новоселовка ауылы (029)
Диев ауылы (037)
Юльев ауылы (040)
Москалевка ауылы (025)
Тимофеев ауылы (027)
1,6
3
III
Озерный ауылы (007)
Лесное ауылы (009)
Құсмұрын кенті (015)
Лаврентьев ауылы (019)
Калинин ауылы (021)
Аққұдық ауылы (029)
Кургуус ауылы (029)
Сосновка ауылы (029)
Қоскөл ауылы (038)
Қазанбасы ауылы (019)
Октябрь ауылы (019)
Қарақалпақ ауылы (019)
Федосеевка ауылы (041)
Харьков ауылы (031)
Первомай ауылы (023)
1,5
4
IV
Үшқарасу ауылы (038)
Қосағал ауылы (035)
Қ. Тұрғымбаев ауылы (034)
Бағаналы ауылы (019)
Дәңгірбай ауылы (019)
Жалтыркөл ауылы (025)
Шилі ауылы (041)
Дүзбай ауылы (031)
Көктал ауылы (043)
Құсмұрын кенті (015)
1,0