О внесении изменении в решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 20 июня 2017 года № 116/6 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Железинском районе"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2023 года № 78/8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 13 декабря 2023 года № 7442-14. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 15 мая 2024 года № 107/8
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 15.05.2024 № 107/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата Павлодарской области "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Железинском районе" от 20 июня 2017 года № 116/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5552) следующие изменения:
1) преамбулу решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 20 июня 2017 года № 116/6 изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи".
2) В приложении "Размер и порядок оказания жилищной помощи в Железинском районе":
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам осуществляется в соответствии с утвержденным приказом Министра цифрового развития,инновации и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ" "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
пункт 6 дополнить:
"Порядок назначения жилищной помощи, отказ в предоставлении жилищной помощи, определены в соответствии Главы 2 Типовых правил".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Железинского районного маслихата Т. Даулетов

Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 116/6 "Железин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 78/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 желтоқсанда № 7442-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 107/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 15.05.2024 № 107/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының "Железин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы № 116/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5552 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Павлодар облысы Железин ауданы мәслихатының шешімінің кіріспесі облыстар 2017 жылғы 20 маусымдағы № 116/6 жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" № 2314 қаулысына, сәйкес"
2) "Железин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі" қосымшасында:
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің жоғарылауына өтемақы төлеу Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ"Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу қағидаларын айқындау және бекіту туралы"бекітілген бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады";
6 тармақ толықтырылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау тәртібі, Тұрғын үй көмегін көрсетуден бас тарту Үлгілік қағидалардың 2-тарауына сәйкес айқындалған".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының төрағасы Т. Даулетов