О присвоении наименования улице
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 16 июня 2023 года № 90. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 23 июня 2023 года № 5045-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 11 октября 2022 года и с учетом мнения населения села Махамбет, РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 23 микрорайона "Шаттық" села Махамбет Махамбетского сельского округа Махамбетского района наименование Ысқақ Жакупов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского сельского округа Р. Әженов

Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 маусымдағы № 90 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 5045-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 қазандағы қорытындысының негізінде және Махамбет ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылы "Шаттық" шағын ауданындағы № 23 көшеге Ысқақ Жакупов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауылдық округінің әкімі Р. Әженов