Об исключении из учетных данных населенного пункта Сырдария сельского округа Кожатогай города Арыс
Постановление акимата Туркестанской области от 11 мая 2023 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 мая 2023 года № 6267-13
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании постановления акимата города Арыс от 2 февраля 2023 года № 45 "О внесении представления в акимат Туркестанской области об исключении из учетных данных населенного пункта", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключить из учетных данных населенный пункт Сырдария сельского округа Кожатогай города Арыс, в связи с включением его в состав города Арыс.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Туркестанской области Е. Кенжеханұлы

Арыс қаласы Қожатоғай ауылдық округінің Сырдария елді мекенін есепті деректерден шығару туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 11 мамырдағы № 85 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 12 мамырда № 6267-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабына сәйкес және Арыс қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 45 "Түркістан облысының әкімдігіне елді мекенді есептік деректерден шығаруға ұсыныс енгізу туралы" қаулысы негізінде, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы Қожатоғай ауылдық округінің Сырдария елді мекені, оның Арыс қаласының құрамына енгізілуіне байланысты есепті деректерден шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы әкімінің
міндетін атқарушы Е. Кенжеханұлы