Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылындағы "Қысқа" көшесінің атауын "Мазбаев Сейтқамза", "Қазан" көшесінің атауын "Адиков Ахметқан" көшесі болып қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 3 шілдедегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 8885-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2022 жылдың 28 қазанындағы қорытындысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылындағы "Қысқа" көшесінің атауы "Мазбаев Сейтқамза", "Қазан" көшесінің атауы "Адиков Ахметқан" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Қарабұлақ ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі А. Итжанов

О переименовании улицы "Қысқа" на улицу "Сейтқамза Мазбаев", улицы "Қазан" на улицу "Ахметқан Адиков" села Карабулак Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июля 2023 года № 8885-16
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2022 года аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Қысқа" на улицу "Сейтқамза Мазбаев", улицу "Қазан" на улицу "Ахметқан Адиков" села Карабулак Зайсанского района Восточно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно- Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа А. Итжанов