О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 7-10. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 11 сентября 2023 года № 7241-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности председателя
районного маслихата
А. Зейнуллин
Приложение к решению
Временно исполняющий
обязанности председателя
районного маслихата
от 8 сентября 2023 года № 7-10
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 3 марта 2014 года № 20-1 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Каратобинского района и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3481);
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6819);
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 27 апреля 2022 года № 16-10 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 2-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27852);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 2-3 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7135-07);
5. Решение Каратобинского районного маслихата от 2 июня 2023 года № 5-10 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7204-07).

Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 7-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қыркүйекте № 7241-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат
төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
А. Зейнуллин
Аудандық маслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
2023 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 7-10
шешіміне қосымша
1. Қаратөбе аудандық мәслихаттың "Қаратөбе ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" 2014 жылғы 3 наурыздағы № 20-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 тіркелген);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6819 тіркелген);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-1 "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 16-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27852 тіркелген);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-1 "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 2-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7135-07 тіркелген);
5. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-1 "Қаратөбе ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 маусымдағы № 5-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7204-07 тіркелген).