О признании утратившим силу решения Каратобинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 2-4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каратобинскому району"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2023 года № 8-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 15 ноября 2023 года № 7286-07
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 2-4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каратобинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7133-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мендешов

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 2-4 "Қаратөбе ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 8-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 қарашада № 7286-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 2-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7133-07 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов