О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-129 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 16 апреля 2024 года № 18-84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2024 года № 6113-05
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-129 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 118394).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
К. Байгоджаев

"Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-129 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 18-84 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 сәуірде № 6113-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-129 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 118394 болып тіркелген) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
К. Байгоджаев