О признании утратившими силу некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2024 года № VIII-18-95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2024 года № 6101-05
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Енбекшиказахского районного маслихата:
1) "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Енбекшиказахском районе" от 10 декабря 2020 года № 71-212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5817);
2) "О внесении изменения в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 декабря 2020 года № 71-212 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Енбекшиказахском районе" от 30 ноября 2023 года № VIII-11-49 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6053-05).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № VIII-18-95 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 6101-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Еңбекшіқазақ ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 71-212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5817 тіркелген);
2) "Еңбекшіқазақ ауданында тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 71-212 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 30 қарашадағы № VIII-11-49 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6053-05 тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов