О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 25/7-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Абайскому району"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 марта 2024 года № 14/11-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 2 апреля 2024 года № 244-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Абайскому району" от 22 июня 2018 года № 25/7-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-5-153).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы

"Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/7-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/11-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 244-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/7-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-5-153 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы