О признании утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 23 ноября 2018 года №43-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 марта 2024 года № 17-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 18 марта 2024 года № 5171-08
В соответствии со статьей 509 пункта 5 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 23 ноября 2018 года №43-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3989).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Таласского района К. Садубаев

"Пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы №43-3 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 17-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 наурызда № 5171-08 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 – бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы №43-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3989 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының төрағасы К. Садубаев