Об утверждении Инструкции "О порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг"
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года N 118. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 1996 г. N 238. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 252 (V043072)
Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам постановляет:
1. Утвердить Инструкцию "О порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг".
2. Контроль за исполнением возложить на управление регулирования деятельности профессиональных участников рынка ценных бумаг исполнительного аппарата Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам.
Председатель
Национальной комиссии
Инструкция
о порядке предоставления отчетности
профессиональными участниками рынка ценных бумаг
Инструкция о порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг (далее - Инструкция), разработанная в целях осуществления контроля за деятельностью профессиональных участников рынка ценных бумаг, определяет порядок представления отчетов, рассмотрения их и принятия Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам (далее Национальная комиссия).
1. Общие положения
1.1 Инструкция разработана в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, U952227_ "О ценных бумагах и фондовой бирже", "Положением о ведении реестра держателей ценных бумаг в Республике Казахстан", "Положением о Центральном депозитарии", "Положением о кастодиальной деятельности в Республике Казахстан", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан, и другими нормативными правовыми актами Республики Казахстан.
1.2 Действие настоящей Инструкции распространяется на юридических лиц, имеющих лицензии Национальной комиссии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг.
II. Порядок представления и принятия отчета
2.1 Отчет об итогах профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (далее - отчет) предоставляется в Национальную комиссию ежеквартально не позднее 3О-го числа первого месяца следующего квартала. <*>
Сноска. Пункт 2.1 с изменениями - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 77 .
2.2 Для рассмотрения отчета необходимо представить:
- сопроводительное письмо, составленное в произвольной форме, подписанное первым руководителем юридического лица, с указанием вида лицензии и ее реквизитов;
- отчет (в двух экземплярах), составленный в соответствии с формами по определенному виду деятельности;
- при предоставлении годового отчета копии платежных поручений об оплате ежегодного лицензионного сбора;
- баланс и документ, подтверждающий размер собственного капитала хозяйствующего субъекта за отчетный период, подписанные первым руководителем, главным бухгалтером, заверенные печатью хозяйствующего субъекта. <*>
Сноска. Пункт 2.2 с изменениями - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 77 .

Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясына арналған ведомстволық статистикалық есеп беру нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының 1996 жылғы 22 қазандағы N 118 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 30 желтоқсанда N 238 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 252 (V043072) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы қаулы етедi:
1. "Бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының есеп беру тәртiбi туралы" Нұсқау бекiтiлсiн.
2. Нұсқаудың орындалысына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы атқарушы аппаратының Бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының қызметiн реттеу басқармасына жүктелсiн.
Ұлттық комиссияның
Төрайымы
Қазақстан Республикасының
бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының
1996 жылғы 22 қазандағы
N 118 қаулысымен бекiтiлдi
Бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой
қатысушыларының есеп беру тәртiбi туралы
НҰСҚАУ
Бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының қызметтерiне бақылау жасауды жүзеге асыру мақсатында жасалған, Бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушыларының есеп беру тәртiбi туралы нұсқау (бұдан әрi - Нұсқау) есеп беру, оларды Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссияда қарау және қабылдау тәртiбiн айқындайды.
I. Жалпы ережелер
1.1. Нұсқау Қазақстан Республикасының Азаматтық  кодексiне , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағалы қағаздар және қор биржасы туралы" заң күшi бар Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасындағы бағалы қағаздар ұстаушылар тiзiлiмiн жүргiзу туралы ережеге", "Орталық депозитарий туралы ережеге", "Қазақстан Республикасындағы кастодиандық қызмет туралы ережеге" және Қазақстан Республикасының басқа да нормативтiк актiлерiне сәйкес жасалды.
1.2. Осы нұсқаудың күшi бағалы қағаздар рыногында кәсiпқой қызметтi жүзеге асыруға Ұлттық комиссия берген лицензиясы бар заңды тұлғаларға жүредi.
II. Есептi берудiң және қабылдаудың тәртiбi
2.1. Бағалы қағаздар рыногындағы кәсiби қызметтiң қорытындылары туралы есеп (бұдан әрi - есеп) Ұлттық комиссияға тоқсан сайын келесi тоқсанның бiрiншi айының 30-күнiнен кешiктiрiлмей берiледi.
Ескерту: 2.1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 77   қаулысымен .
2.2. Есептi қарау үшiн:
- заңды тұлғаның бiрiншi басшысы қол қойған, лицензия түрi мен оның реквизиттерi көрсетiле отырып еркiн нысанда жасалған жолдама хатты;
- қызметтiң белгiлi бiр түрi бойынша тиiстi үлгiге сәйкес жасалған есептi (екi дана);
- жылдық есеп тапсыру кезiнде - жылдық лицензиялық алымды төлеу туралы тапсырыстардың көшiрмелерiн;
- балансты және шаруашылық субъектiсiнiң есептi мерзiм iшiндегi жеке капиталының мөлшерiн растайтын шаруашылық субъектiсiнiң бiрiншi басшысы мен бас бухгалтерi қол қойған мөрiмен куәландырылған құжатты тапсыру қажет.
Ескерту: 2.2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 77   қаулысымен .
2.3. <*>

2.3 (Пункт исключен - совместным постановлением правлений Национального Банка Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 55 и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 12 апреля 2004 года N 116 ).
2.4 При представлении документов один экземпляр отчета возвращается профессиональному участнику со штампом Национальной комиссии.
2.5 Национальная комиссия в течение 30 дней, начиная со дня следующего за днем поступления отчета, принимает и рассматривает отчет. При наличии замечаний Национальная комиссия извещает профессионального участника о выявленных нарушениях и указывает на необходимость их устранения, и в случае необходимости проводит проверку его деятельности.
III. Заключительные положения
1. При рассмотрении отчета Национальная комиссия вправе потребовать от профессионального участника предоставления дополнительных документов, касающихся особенностей их деятельности на рынке ценных бумаг.
2. Руководитель и главный бухгалтер, подписавшие отчет, несут ответственность за достоверность содержащихся в нем сведений в соответствии с законодательством.
3. При непредоставлении профессиональными участниками отчета или указании в отчете неточных сведений Национальная комиссия вправе приостановить действие лицензии.
______________________________________________________________________
Форма N 1 <*>
Сноска. Форма 1 исключена - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 356   V021990_   .
ОТЧЕТ ОБ ИТОГАХ БРОКЕРСКО-ДИЛЕРСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
за период с___ по_____ 199__ г.
______________________________________________________________________
ВЕДОМСТВЕННАЯ-СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОТЧЕТНОСТЬ
____________________________________________
іПредставляется в соответствии с п.8 Законаі
іРеспублики Казахстан "О государственной   і
істатистике"                               і
____________________________________________
_____________________________________________________________________
і                        КОДЫ                                       і
_____________________________________________________________________
і        1           і      2        і        3        і     4      і
_____________________________________________________________________
і  формы документа   ірегистрационно-і организационно- іформы собст-і
і  по ОКУД           іго номера хозяйі правовой формы  івенности по і
і                    іствующего субъ-і по КОПФ         іКФС         і
і                    іекта (ОКПО)    і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
_____________________________________________________________________
Кому представляется_________________
наименование
Форма N 2
____________________________________
адрес получателя                       Утверждено
Полное наименование организации_____       Постановлением
____________________________________        Госкомстата
Почтовый (юридический) адрес________        Республики
____________________________________        Казахстан
Номер и дата выдачи лицензии________       от "14"ноября
____________________________________       1996 года N 43
Номер и дата регистрации собственной
эмиссии (для акционерных обществ)___       Срочная-месячная
____________________________________
Сведения о специалистах, имеющих           Представляют
квалификационные свидетельства             организованные
(Ф.И.0., занимаемая должность)_____        рынки и
____________________________________       котировочные
Сведения о размещении рекламы в сред-      системы
ствах массовой информации с указанием      внебиржевого
даты, наименования издания, состава        рынка не позднее
информации (при размещении в               10-го числа
печатных органах - копию приложить)_       следующего
____________________________________       месяца в
Список членов биржи с указанием номера     Национальную
и даты полученной лицензии (для            комиссию по
котировочных систем внебиржевого           ценным
рынка - список участников)__________       бумагам
перечень филиалов и представительств
____________________________________
ОТЧЕТ ОБ ИТОГАХ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ОРГАНИЗОВАННЫХ РЫНКОВ
И КОТИРОВОЧНЫХ СИСТЕМ ВНЕБИРЖЕВОГО РЫНКА
за период с___ по_____ 199__ г.
Итоги торгов:
_________________________________________________________________
і Эмитент,   іНомиіМакси-іМакси-іЦена  іОбъем іМини-  іМакси-   і
івид и нацио-інал імаль- імаль- іпос-  ісделокімальныйімальный  і
інальные     і    іная   іная   іледнейі(в    ікурс с ікурс с   і
іидентифика- і    іцена  іцена  ісделкиітенге)іначала іначала   і
іционные     і    іпокуп іпро-  і      і      ігода   ігода     і
іномера      і    іки    ідажи  і      і      і       і         і
іценных      і    і      і      і      і      і       і         і
ібумаг       і    і      і      і      і      і       і         і
_________________________________________________________________
і            і    і      і      і      і      і       і         і
_________________________________________________________________
іИтого       і    і      і      і      і      і       і         і
_________________________________________________________________
1. Список членов биржи с указанием номера и даты полученной лицензии (для котировочных систем внебиржевого рынка - список участников).
2. Список организаций, находящихся в листинге и предлистинге.
3. Краткий анализ деятельности биржи и котировочных систем внебиржевого рынка.
4. Отчет об использовании доходов биржи и котировочных систем внебиржевого рынка.
Руководитель_____________   Главный бухгалтер_________________
"___"_______199__г.         __________________________________
фамилия и номер телефона исполнителя
______________________________________________________________________
Форма N 3 <*>
Сноска. Форма 3 исключена - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 356   V021990_   .
ОТЧЕТ ПО ВЕДЕНИЮ РЕЕСТРА ДЕРЖАТЕЛЕЙ ЦЕННЫХ БУМАГ
за период с___ по_____ 199__ г.
______________________________________________________________________
ВЕДОМСТВЕННАЯ-СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОТЧЕТНОСТЬ
--------------------------------------------
іПредставляется в соответствии с п.8 Законаі
іРеспублики Казахстан "О государственной   і
істатистике"                               і
--------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
і                        КОДЫ                                       і
--------------------------------------------------------------------ө
і        1           і      2        і        3        і     4      і
--------------------------------------------------------------------ө
і  формы документа   ірегистрационно-і организационно- іформы собст-і
і  по ОКУД           іго номера хозяйі правовой формы  івенности по і
і                    іствующего субъ-і по КОПФ         іКФС         і
і                    іекта (ОКПО)    і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
--------------------------------------------------------------------!
Кому представляется_________________
наименование
Форма N 4
____________________________________
адрес получателя                       Утверждено
Полное наименование организации_____       Постановлением
____________________________________        Госкомстата
Почтовый (юридический) адрес________        Республики
____________________________________        Казахстан
Номер и дата выдачи лицензии________       от "14"ноября
____________________________________       1996 года N 43
Номер и дата регистрации собственной
эмиссии (для акционерных обществ)___       Срочная-квартальная
____________________________________
Сведения о специалистах, имеющих           Представляют
квалификационные свидетельства             юридические
(Ф.И.0., занимаемая должность)_____        лица,
____________________________________       осуществляющие
Сведения о размещении рекламы в сред-      кастодиальную
ствах массовой информации с указанием      деятельность
даты, наименования издания, состава        на рынке
информации (при размещении в               ценных бумаг
печатных органах - копию приложить)_       не позднее 30-го
____________________________________       числа следующего
Список членов биржи с указанием номера     квартала в
и даты полученной лицензии (для            Национальную
котировочных систем внебиржевого           комиссию по
рынка - список участников)__________       ценным бумагам
перечень филиалов и представительств
____________________________________
ОТЧЕТ ОБ ИТОГАХ КАСТОДИАЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
за период с ____ по ________ 199__ г.
Информация о ценных бумагах и денежных средствах клиентов,
предназначенных для операций с ценных бумагами:
------------------------------------------------------------------
іNіВид ценных  іКоличе-іОбщая суммаіОперации с ценными бумагами иі
і ібумаг и     іство   іденежных   іденежными средствами клиентові
і інаименованиеіценных ісредств    !-----------------------------!
і іих эмитента ібумаг  іклиентов   іперевод и       іполучение   і
і і            і       і           іполучение ценныхідоходов по  і
і і            і       і           ібумаг           іценным      і
і і            і       і           і                ібумагам     і
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------

Ескерту: 2.3-тармақ алынып тасталды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 55, ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 116   бірлескен қаулысымен
2.4. Құжаттарды тапсыру кезiнде есептiң бiр данасы Ұлттық комиссияның штампы қойылып, кәсiпқой қатысушыға қайтарылады.
2.5. Ұлттық комиссия есеп келiп түскен күннен кейiнгi күннен бастап 30 күн iшiнде есептi қабылдап, қарайды. Ескертулер болса Ұлттық комиссия анықталған жолсыздықтар туралы кәсiпқой қатысушыға хабарлайды және оларды жою қажеттiлiгiн ескертедi және қажет болған жағдайда оның қызметiне тексерiс жүргiзедi.
III. Қорытынды ережелер
1. Есептi қарау кезiнде Ұлттық комиссия кәсiпқой қатысушыдан оның бағалы қағаздар рыногындағы қызметiнiң ерекшелiктерiне қатысты қосымша құжаттарды талап етуге құқықты.
2. Есепке қол қойған басшы мен бас бухгалтер оның мазмұнындағы
мәлiметтердiң дұрыстығы үшiн тиiстi заңдарға сәйкес жауап бередi.
3. Кәсiпқой қатысушылар есептерiн бермесе немесе есептерiнде нақты емес мәлiметтер көрсетсе Ұлттық комиссия лицензия күшiн кiдiртуге құқықты.
ВЕДОМСТВОЛЫҚ-СТАТИСТИКАЛЫҚ ЕСЕП
___________________________________
|"Қазақстан Республикасындағы      |
|мемлекеттiк статистика туралы"    |
|Заңның 8 бабына сәйкес тапсырылады|
|__________________________________|
_______________________________________________________________
|                           КОДТАР                             |
|______________________________________________________________|
|       1       |        2       |       3      |      4       |
|_______________|________________|______________|______________|
|ЕҚЖЖ           |шаруашылық      |ҰҚНЖ бойынша  |МНЖ бойынша   |
|бойынша        |субъектiсiнiң   |ұйымдастыру-  |меншiк        |
|құжаттың       |тiркеу нөмiрiнiң|құқықтық      |нысандары     |
|нысандары      |(ОКПО)          |нысанның      |              |
|_______________|________________|______________|______________|
|      0610589  |                |              |              |
|_______________|________________|______________|______________|
N 1 үлгi
БРОКЕРЛIК-ДИЛЕРЛIК ҚЫЗМЕТТIҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ ТУРАЛЫ
ЕСЕП
Ескерту: N 1 үлгi алынып тасталынды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2002 жылғы 2 қыркүйектегі N 356   қаулысымен .
Кiмге тапсырылады _______________
алушының
_________________________________       N 2 үлгi
атауы, мекенi
Ұйымның толық атауы___________      Қазақстан Республикасының
______________________________      Статистика жөнiндегi
Пошталық (заңды) мекенi ______      мемлекеттiк комитетiнiң
______________________________      1996 жылғы 14 қарашадағы
Лицензияның нөмiрi мен берiлген     N 43 қаулысымен бекiтiлдi
күнi _________________________
Жеке эмиссияны тiркеу нөмiрi мен    Жедел-айлық
күнi (акционерлiк қоғамдар үшiн)
______________________________      Ұйымдасқан рыноктар мен
Бiлiктiлiк куәлiктерi бар мамандар  биржадан тыс рыноктың
туралы мәлiметтер (аты-жөнi,        котировкалау жүйелерi
қызметi) _____________________      есептiк мерзiмнен кейiнгi
______________________________      10-күннен кешiктiрмей
Күнiн, баспаның атауын, ақпараттың  Бағалы қағаздар жөнiндегi
құрамын көрсете отырып, бұқаралық   ұлттық комиссияға
ақпарат құралдарына жарнама         тапсырады
орналастыру туралы мәлiметтер
________________________________
Лицензияның нөмiрi мен берiлген
күнi көрсетiлген биржа мүшелерiнiң
тiзiмi (биржадан тыс рыноктың
котировкалау жүйелерi үшiн
қатысушылардың тiзiмi)__________
Филиалдар мен өкiлдiктердiң тiзбесi
_________________________________
______ 199__ жылғы _________ бастап ________ дейiнгi аралықтағы
ҰЙЫМДАСҚАН РЫНОКТАР МЕН БИРЖАДАН ТЫС РЫНОКТЫҢ
КОТИРОВКАЛАУ ЖҮЙЕЛЕРI ҚЫЗМЕТТЕРIНIҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
ТУРАЛЫ ЕСЕП
Саудаластықтардың қорытындылары:
_____________________________________________________________
|     Б   |Номи.|Ең    |Ең    |Соңғы |Жасал. |Жыл    |Жыл    |
|Бағалы   |нал  |жоғары|жоғары|мәмi. |ған    |басынан|басынан|
|қағаз.   |     |сатып |сату  |ленiң |мәмiле.|бергi  |бергi  |
|дардың   |     |алу   |бағасы|бағасы|лердiң |ең     |ең     |
|эмитентi,|     |бағасы|      |      |көлемi |төменгi|жоғары |
|түрi және|     |      |      |      |(теңге |бағам  |бағам  |
|ұлттық   |     |      |      |      |бойын. |       |       |
|идентифи.|     |      |      |      |ша)    |       |       |
|кациялық |     |      |      |      |       |       |       |
|нөмірлері|     |      |      |      |       |       |       |
|_________|_____|______|______|______|_______|_______|_______|
|_________|_____|______|______|______|_______|_______|_______|
|ЖИЫНЫ:   |     |      |      |      |       |       |       |
|_________|_____|______|______|______|_______|_______|_______|
1. Лицензияның нөмiрi мен берiлген датасы көрсетiлген биржа
мүшелерiнiң тiзiмi (биржадан тыс рыноктың котировкалау жүйелерi үшiн
- қатысушылардың тiзiмi).
2. Листингтегi және листинг алдындағы ұйымдардың тiзiмi
3. Биржа мен биржадан тыс котировкалау жүйелерiнiң қызметтерi
туралы қысқаша талдау.
4. Биржа мен биржадан тыс котировкалау жүйелерiнiң кiрiстерiн
пайдалану туралы есеп.
Басшы ____________      Бас бухгалтер _________________
199__ жылғы "___"______ _______________________________
орындаушының тегi мен телефон нөмiрi
ВЕДОМСТВОЛЫҚ-СТАТИСТИКАЛЫҚ ЕСЕП
___________________________________
|"Қазақстан Республикасындағы      |
|мемлекеттiк статистика туралы"    |
|Заңның 8 бабына сәйкес тапсырылады|
|__________________________________|
_______________________________________________________________
|                           КОДТАР                             |
|______________________________________________________________|
|       1       |        2       |       3      |      4       |
|_______________|________________|______________|______________|
|ЕҚЖЖ           |шаруашылық      |ҰҚНЖ бойынша  |МНЖ бойынша   |
|бойынша        |субъектiсiнiң   |ұйымдық-      |меншiк        |
|құжаттың       |тiркеу нөмiрiнiң|құқықтық      |нысандары     |
|нысандары      |(ОКПО)          |нысанының     |              |
|_______________|________________|______________|______________|
|      0610591  |                |              |              |
|_______________|________________|______________|______________|
N 3 үлгi
БАҒАЛЫ ҚАҒАЗДАР ҰСТАУШЫЛАР ТIЗIЛIМIН ЖҮРГIЗУ
ЖӨНIНДЕГI ЕСЕП
Ескерту: N 3 үлгi алынып тасталынды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2002 жылғы 2 қыркүйектегі N 356  қаулысымен .
Кiмге тапсырылады ____________
алушының
______________________________                   N 4 үлгi
атауы, мекенi
Ұйымның толық атауы___________      Қазақстан Республикасының
______________________________      Статистика жөнiндегi
Пошталық (заңды) мекенi ______      мемлекеттiк комитетiнiң
______________________________      1996 жылғы 14 қарашадағы
Лицензияның нөмiрi мен берiлген     N 43 қаулысымен бекiтiлдi
күнi _________________________
Жеке эмиссияның нөмiрi мен тiркеу       Жедел-тоқсандық
күнi (акционерлiк қоғамдар үшiн)
______________________________      Бағалы қағаздар рыногында
Бiлiктiлiк куәлiктерi бар мамандар  кастодиандық қызметтi
туралы мәлiметтер (тегi,            жүзеге асыратын заңды
қызметi) _____________________      тұлғалар есептi мерзiмнен
______________________________      кейiнгi 30-күннен кешiктiр.
Күнiн, баспаның атауын, ақпараттың  мей Бағалы қағаздар
құрамы көрсете отырып, бұқаралық    жөнiндегi ұлттық комиссияға
ақпарат құралдарына жарнама         тапсырады
орналастыру жөнiндегi мәлiметтер
(баспа органдарында орналастыр.
ғанда - көшiрмесiн қосу керек)
________________________________
Лицензияның нөмiрi мен берiлген
күнi көрсетiлген биржа мүшелерiнiң
тiзiмi (биржадан тыс рыноктың
котировкалау жүйелерi үшiн
қатысушылардың тiзiмi)__________
Филиалдар мен өкiлдiктердiң тiзбесi
_________________________________
______ 199__ жылғы _________ бастап ________ дейiнгi аралықтағы
КАСТОДИАНДЫҚ ҚЫЗМЕТТIҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
1. Ұйымның толық атауы________________________________________
2. Пошталық (заңды) мекенi ___________________________________
3. Лицензияның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________
4. Ұйымдастыру-құқықтық нысаны _______________________________
5. Жеке эмиссияның тiркеу нөмiрi мен күнi (акционерлiк қоғамдар
үшiн) _____________________________________________________
6. Бiлiктiлiк куәлiктерi бар мамандар туралы мәлiметтер
(аты-жөнi, қызметi) _______________________________________
7. Жариялау күнiн, баспаның атауын, ақпараттың құрамын көрсете
отырып, бұқаралық ақпарат құралдарына жарнама орналастыру
жөнiндегi мәлiметтер (баспа органдарында орналастырған -
көшiрмесiн қосу керек) ____________________________________
8. Клиенттердiң бағалы қағаздары мен бағалы қағаздармен
операциялар жасауға арналған ақша қаражаттары туралы
ақпарат:
___________________________________________________________________
|N|Бағалы қағаз.|Бағалы |Клиенттер.|Клиенттердiң бағалы қағаздары |
| |дардың түрi  |қағаз. |дiң ақша  |және ақша қаражаттарымен      |
| |және олардың |дардың |қаражатта.|жасалған операциялар          |
| |эмитенттерi  |саны   |рының жал.|______________________________|
| |             |       |пы сомасы |бағалы қағаз.|бағалы қағаздар |
| |             |       |          |дарды аудару |бойынша кiрiстер|
| |             |       |          |және алу     |алу             |
|_|_____________|_______|__________|_____________|________________|
|_|_____________|_______|__________|_____________|________________|

9. Список ценных бумаг, находящихся в номинальном держании
-------------------------------------------------------------------
іНаименованиеіНациональные іВид   іКоличе-іОбщий объеміСрок        і
іэмитента    іидентификаци-іценныхіство   ісделок по  іноминальногоі
іценных бумагіонные номера ібумаг і       іпередаче   ідержания    і
і            іценных бумаг і      і       іценных     і            і
і            і             і      і       ібумаг в    і            і
і            і             і      і       іноминальноеі            і
і            і             і      і       ідержание   і            і
-------------------------------------------------------------------ө
-------------------------------------------------------------------!
-------------------------------------------------------------------!
Руководитель______________    Главный бухгалтер__________________
"__"_____199__года            ___________________________________
фамилия и номер телефона исполнителя
ВЕДОМСТВЕННАЯ-СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОТЧЕТНОСТЬ
--------------------------------------------
іПредставляется в соответствии с п.8 Законаі
іРеспублики Казахстан "О государственной   і
істатистике"                               і
--------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
і                        КОДЫ                                       і
--------------------------------------------------------------------
і        1           і      2        і        3        і     4      і
--------------------------------------------------------------------ө
і  формы документа   ірегистрационно-і организационно- іформы собст-і
і  по ОКУД           іго номера хозяйі правовой формы  івенности по і
і                    іствующего субъ-і по КОПФ         іКФС         і
і                    іекта (ОКПО)    і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
і                    і               і                 і            і
---------------------------------------------------------------------
Кому представляется_________________
наименование
Форма N 5
____________________________________
адрес получателя                       Утверждено
Полное наименование организации_____       Постановлением
____________________________________        Госкомстата
Почтовый (юридический) адрес________        Республики
____________________________________        Казахстан
Номер и дата выдачи лицензии________       от "14"ноября
____________________________________       1996 года N 43
Номер и дата регистрации собственной
эмиссии (для акционерных обществ)___       Срочная-квартальная
____________________________________
Сведения о специалистах, имеющих           Представляют
квалификационные свидетельства             юридические
(Ф.И.0., занимаемая должность)_____        лица,
____________________________________       осуществляющие
Сведения о размещении рекламы в сред-      депозитарную
ствах массовой информации с указанием      деятельность
даты, наименования издания, состава        на рынке
информации (при размещении в               ценных бумаг
печатных органах - копию приложить)_       30-го
____________________________________       числа первого
Список членов биржи с указанием номера     месяца следующего
и даты полученной лицензии (для            квартала в
котировочных систем внебиржевого           Национальную
рынка - список участников)__________       комиссию по
перечень филиалов и представительств       ценным бумагам
____________________________________
ОТЧЕТ ОБ ИТОГАХ ДЕПОЗИТАРНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
за период с _______ по ________ 199__ г.
Информация о регистрации совершенных сделок:
------------------------------------------------------------------
іNіВид ценных бумаг и      і Количество сделокіДата фиксации праві
і інаименование их эмитентаі                  іна ценные бумаги  і
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Список ценных бумаг, находящихся в номинальном держании
------------------------------------------------------------------ү
іНаименованиеіНациональныеіВид ценныхіКоли- іОбщий объеміСрок     і
іэмитента    іидентифика- ібумаг     ічествоісделок на  іноминаль-і
іценных бумагіционные     і          і      іпередачу в іного     і
і            іномера      і          і      іноминальноеідержания і
і            іценных бумагі          і      ідержание   і         і
------------------------------------------------------------------ө
------------------------------------------------------------------ө
------------------------------------------------------------------!
1. Сведения о депонентах депозитария.
Руководитель_____________      Главный бухгалтер_________________
"___"___________199__г.        __________________________________
фамилия и номер телефона исполнителя

9. Нақтылы ұстауға берiлген бағалы қағаздардың тiзiмi:
___________________________________________________________________
|Бағалы қағаз.|Бағалы қағаздар.|Бағалы|Саны|Бағалы қағаздар.|Нақ. |
|дардың эми.  |дың ұлттық иден,|қағаз.|    |ды нақтылы ұс.  |тылы |
|тенттерiнiң  |тификациялық    |дардың|    |тауға өткiзу    |ұстау|
|атауы        |нөмiрлерi       |түрi  |    |жөнiнде жасалған|мер. |
|             |                |      |    |мәмiлелердiң    |зiмi |
|             |                |      |    |жалпы көлемi    |     |
|_____________|________________|______|____|________________|_____|
|_____________|________________|______|____|________________|_____|
Басшы ____________      Бас бухгалтер _________________
199__ жылғы "___"______ _______________________________
орындаушының тегi мен телефон нөмiрi
ВЕДОМСТВОЛЫҚ-СТАТИСТИКАЛЫҚ ЕСЕП
___________________________________
|"Қазақстан Республикасындағы      |
|мемлекеттiк статистика туралы"    |
|Заңның 8 бабына сәйкес тапсырылады|
|__________________________________|
_______________________________________________________________
|                          КОДТАР                              |
|______________________________________________________________|
|       1       |        2       |       3      |      4       |
|_______________|________________|______________|______________|
|ЕҚЖЖ           |шаруашылық      |ҰҚНЖ бойынша  |МНЖ бойынша   |
|бойынша        |субъектiсiнiң   |ұйымдастыру-  |меншiк        |
|құжаттың       |тiркеу нөмiрiнiң|құқықтық      |нысандары     |
|нысандары      |(ОКПО)          |нысанның      |              |
|_______________|________________|______________|______________|
|      0610593  |                |              |              |
|_______________|________________|______________|______________|
Кiмге тапсырылады ________________________
алушының
_________________________________       N 5 үлгi
атауы, мекенi
Ұйымның толық атауы___________      Қазақстан Республикасының
______________________________      Статистика жөнiндегi
Пошталық (заңды) мекенi ______      мемлекеттiк комитетiнiң
______________________________      1996 жылғы 14 қарашадағы
Лицензияның нөмiрi мен берiлген     N 43 қаулысымен бекiтiлдi
күнi _________________________
Жеке эмиссияның нөмiрi мен тiркеу       Жедел-тоқсандық
күнi (акционерлiк қоғамдар үшiн)
______________________________      Депозитарлық қызметтi
Бiлiктiлiк куәлiктерi бар мамандар  жүзеге асыратын заңды
туралы мәлiметтер (аты-жөнi,        тұлғалар есептi мерзiмнен
қызметi) _____________________             30-күннен
______________________________
Күнiн, баспаның атауын, ақпараттың  Бағалы қағаздар жөнiндегi
құрамын көрсете отырып, бұқаралық   ұлттық комиссияға
ақпарат құралдарына жарнама         тапсырады
орналастыру жөнiндегi мәлiметтер
(баспа органдарында орналастыр.
ғанда - көшiрмесiн қосу керек)
________________________________
Лицензияның нөмiрi мен берiлген
күнi көрсетiлген биржа мүшелерiнiң
тiзiмi (биржадан тыс рыноктың
котировкалау жүйелерi үшiн
қатысушылардың тiзiмi)__________
Филиалдар мен өкiлдiктердiң тiзбесi
_________________________________
______ 199__ жылғы _________ бастап ________ дейiнгi аралықтағы
ДЕПОЗИТАРЛЫҚ ҚЫЗМЕТТIҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
Жасалған мәмiлелердi тiркеу туралы ақпарат:
__________________________________________________________________
|N|Бағалы қағаздардың |Мәмiлелердiң |Бағалы қағаздарға құқықтарды|
| |түрi және олардың  |саны         |бекiту күнi                 |
| |эмитенттерiнiң     |             |                            |
| |атауы              |             |                            |
|_|___________________|_____________|____________________________|
|_|___________________|_____________|____________________________|
Нақтылы ұстауға берiлген бағалы қағаздардың тiзiмi:
___________________________________________________________________
|Бағалы қағаз.|Бағалы қағаздар.|Бағалы|Саны|Нақтылы ұстауға |Нақ. |
|дардың эми.  |дың ұлттық иден.|қағаз.|    |берiлген мәмiле.|тылы |
|тенттерiнiң  |тификациялық    |дардың|    |лердiң жалпы    |ұстау|
|атауы        |нөмiрлерi       |түрi  |    |көлемi          |мер. |
|             |                |      |    |                |зiмi |
|_____________|________________|______|____|________________|_____|
|_____________|________________|______|____|________________|_____|
Депозитарийдiң депоненттерi туралы мәлiметтер
Басшы ____________      Бас бухгалтер _________________
199__ жылғы "___"______ _______________________________
орындаушының тегi мен телефон нөмiрi