О внесении изменений и дополнений в Инструкцию N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг"
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1386. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9.12.99г. N 993. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов от 17 ноября 1999 года N 1386 "О внесении изменений и дополнений в Инструкцию N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Утвердить прилагаемые к настоящему приказу изменения и дополнения в Инструкцию Министерства финансов Республики Казахстан N 35 V970426_ "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг". 2. Департаменту непроизводственных платежей (Баймурзин Д): 1) согласовать указанную Инструкцию с Министерством финансов Республики Казахстан; 2) направить согласованную Инструкцию в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию. 3. Пункт 15 Инструкции вводится в действие с 1 января 2000 года. Министр Согласовано Утверждено Министр финансов Приказом Министерства Республики Казахстан Государственных доходов _________ Есенбаев М.Т. Республики Казахстан 23 ноября 1999г. N____ 17 ноября 1999г. N 1386 О внесении изменений и дополнений в Инструкцию N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг"
1. Заголовок Инструкции после слов "ценных бумаг" дополнить словами "и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации".
2. Преамбулу Инструкции изложить в следующей редакции:
"Настоящая Инструкция издается на основании Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Закона Республики Казахстан от 5 марта 1997 года Z970077_ "О рынке ценных бумаг", Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года Z990464_ "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге.".

"Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу үшін алым төлеудің тәртібі туралы" N 35 Нұсқауға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі 1999 жылғы 17 қараша N 1386. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 9 желтоқсанда да тіркелді. Тіркеу N 993. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН: Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi: 47. "Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркеу үшiн алым төлеудiң тәртiбi туралы" N 35 Нұсқаулыққа өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу туралы" Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 17 қарашадағы N 1386 V990993_ бұйрығы. ----------------------------------------------------- Бұйырамын: 1. Осы бұйрыққа қоса берілген "Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу үшін алым төлеудің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің N 35 V970426_ Нұсқауына өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін. 2. Өндірістік емес төлемдер департаменті (Д.Баймұрзин): 1) аталған Нұсқауды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келіссін; 2) келісілген Нұсқауды Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін. 3. Нұсқаудың 15-тармағы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі. Министр Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 17 қараша N 1386 бұйрығымен бекітілген "Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу үшін алым төлеудің тәртібі туралы" N 35 Нұсқауға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
1. Нұсқаудың тақырыбы "бағалы қағаздар" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Нұсқаудың кiрiспесi мынадай редакцияда жазылсын: "Осы Нұсқау Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Z952235_ Заңының, "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 наурыздағы Z970077_ Заңының, "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдеме берген қарызға алу мен қарыз туралы Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Z990464_ Заңының негiзiнде шығарылады.".

3. Разделы I-VI считать разделами II-VII, пункты 1-5 - пунктами 7-11, пункты 7, 8 - пунктами 17, 18.
4. Раздел I изложить в следующей редакции:
"I. Общие положения
1. Государственные ценные бумаги эмитируются государством в лице Министерства финансов Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и местных исполнительных органов в соответствии с действующим законодательством. При этом уполномоченным государственным органом присваиваются национальные идентификационные номера.
Эмиссии негосударственных ценных бумаг подлежат обязательной государственной регистрации в уполномоченном органе.
2. Обязательной государственной регистрации подлежат все эмиссии акций акционерных обществ - банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, страховых организаций, профессиональных участников рынка ценных бумаг, организаторов торгов ценными бумагами, инвестиционных фондов, накопительных пенсионных фондов, компаний по управлению пенсионными активами и Центрального Депозитария.
3. Государственной регистрации не подлежат эмиссии акций, за исключением случаев, предусмотренных пунктом 2:
первоначальная эмиссия акций акционерных обществ, независимо от их типа, за исключением случаев, предусмотренных законодательными актами;
последующие эмиссии акций закрытых акционерных обществ;
последующие эмиссии акций открытых акционерных обществ, размещаемых закрытым или частным способом.
4. Порядок и процедура государственной регистрации эмиссии акций открытых акционерных обществ, осуществляющих открытое размещение, и обществ, указанных в пункте 2, устанавливается уполномоченным органом.
5. Размещение акций акционерного общества любым способом разрешается только при наличии у данной эмиссии акций национального идентификационного номера, присвоенного уполномоченного органом.
6. Понятия, используемые в настоящей Инструкции:
Уполномоченный орган - Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам, являющаяся государственным органом, непосредственно уполномоченным и подотчетным Президенту Республики Казахстан, осуществляющим государственное регулирование и надзор за отношениями, складывающимися на рынке ценных бумаг;
Номинальная стоимость ценной бумаги - денежное выражение стоимости ценной бумаги, определенной при ее выпуске;
Эмиссия - выпуск и размещение ценных бумаг;
Эмитент - юридическое лицо, осуществляющее выпуск ценных бумаг в соответствии с действующим законодательством и несущее от своего имени обязательства перед владельцами ценных бумаг.".
5. В пункте 7 раздела II после слов "ценных бумаг" дополнить словами "и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации".

3. I-ҮI бөлiмдер II-ҮII бөлiмдер, 1-5-тармақтар 7-11-тармақтар, 7, 8-тармақтар 17, 18-тармақтар деп есептелсiн.
4. I бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"I. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк бағалы қағаздарды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi және жергiлiктi атқарушы органдар ретiнде, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес мемлекет эмиссиялайды. Мұның өзiнде, уәкiлеттiк берiлген мемлекеттiк орган ұлттық ұқсастыру нөмiрiн бередi.
Мемлекеттiк емес бағалы қағаздардың эмиссиясы уәкiлеттi органда мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатады.
2. Акционерлiк қоғамдардың - банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың, сақтандыру ұйымдарының, бағалы қағаздар рыногына кәсiби қатысушылардың, бағалы қағаздар саудаластықтарын ұйымдастырушылардың, инвестициялық қорлардың, жинақтама зейнетақы қорларының, зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялар мен Орталық Депозитарийдiң барлық акцияларының эмиссиясы мiндетті мемлекеттiк тiркеуге жатады.
3. 2-тармақта көзделген жағдайларды қоспағанда мына акциялардың эмиссиясы мемлекеттiк тiркеуге жатпайды:
заң актiлерiнде көзделген жағдайларды қоспағанда, акционерлiк қоғамдардың тұрпатына қарамастан олардың акцияларының бастапқы эмиссиясы;
жабық акционерлiк қоғамдар акцияларының кейiнгi эмиссиясы;
ашық акционерлiк қоғамдардың жабық немесе жеке әдiспен орналастырылатын акцияларының кейiнгi эмиссиясы.
4. Ашық орналастыруды жүзеге асыратын ашық акционерлiк қоғамдар және 2-тармақта көрсетiлген қоғамдар акцияларының эмиссиясын мемлекеттiк тiркеудiң тәртiбi мен рәсiмiн уәкiлеттiк берiлген орган белгілейдi.
5. Акционерлiк қоғам акцияларын кез-келген әдiспен орналастыруға акциялардың сол эмиссиясында уәкiлеттiк орган берген ұлттық ұқсастыру нөмiрi болған жағдайда ғана рұқсат етіледi.
6. Осы Нұсқауда пайдаланылатын ұғымдар:
Уәкiлеттi орган - Қазақстан Республикасының Президентi тiкелей уәкiлеттiк берген және соған есеп беретiн, бағалы қағаздар рыногында қалыптасатын қарым-қатынастарды мемлекеттiк реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын, мемлекеттiк орган болып табылатын Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы;
бағалы қағаздың атаулы құны - бағалы қағазды шығару кезiнде анықталған оның құнының ақшалай көрiнiсi:
эмиссия - бағалы қағаздарды шығару мен орналастыру:
эмитент - бағалы қағаздарды қолданылып жүрген заңдарға сәйкес шығаруды жүзеге асыратын және бағалы қағаз иелерi алдында өз атынан мiндеттеме алатын заңды тұлға.".
5. ІІ бөлiмнiң 7-тармағында "бағалы қағаздар" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттік тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру" деген сөздермен толықтырылсын.

6. В пункте 8 раздела III:
после слов "эмиссии ценных бумаг" дополнить словами "и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации";
слова "при первоначальной и дополнительной" заменить словами "одной эмиссии (первоначальной или последующей, в том числе дополнительной эмиссии акций по решению суда).".
7. Пункт 9 Раздела IV изложить в следующей редакции:
"Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации уплачивается от общей номинальной стоимости ценных бумаг одной эмиссии:
при регистрации первоначальной эмиссии ценных бумаг в размере 0,1 процента;
при регистрации последующей эмиссии ценных бумаг (в том числе дополнительной эмиссии акций по решению суда) в размере 0,5 процента;
при присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, в размере 0,1 процента.".
8. В абзаце первом пункта 11 Раздела V после слов "эмиссии ценных бумаг" дополнить словами "и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации".
9. Раздел VI изложить в следующей редакции:
"12. Сумма сбора определяется согласно "Расчету суммы сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации" (Приложение 1) и уплачивается по месту регистрации налогоплательщика. В течение 30 календарных дней после уплаты сбора эмитент обязан представить указанный расчет в налоговый орган. Данный расчет представляется и теми плательщиками сбора, которым отказано в регистрации эмиссии ценных бумаг и присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации.
13. При регистрации эмиссии ценных бумаг и присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, эмитент обязан представить уполномоченному органу документ, подтверждающий уплату в бюджет причитающейся суммы сбора.
14. В случае отказа в регистрации эмиссии ценных бумаг или в присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, уплаченный сбор возврату не подлежит и учитывается при последующей регистрации эмиссии ценных бумаг или при последующем присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации.
15. При признании эмиссии ценных бумаг несостоявшейся в соответствии с действующим законодательством, ранее уплаченный сбор не возвращается и при последующей эмиссии ценных бумаг не учитывается. При повторной регистрации эмиссии ценных бумаг и присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, ранее признанных несостоявшимися, сбор подлежит уплате по ставкам, предусмотренным налоговым законодательством.

6. III бөлiмнiң 8-тармағында:
"бағалы қағаздардың эмиссиясы" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру" деген сөздермен толықтырылсын;
"бастапқы және қосымша" деген сөздер "бiр эмиссия (бастапқы немесе кейiнгi, соның iшiнде сот шешiмi бойынша акциялардың қосымша эмиссиясы) деген сөздермен ауыстырылсын.
7. IY бөлiмнiң 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру үшiн алым бiр эмиссияның бағалы қағаздарының жалпы атаулы құнынан былай төленедi:
бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын тiркеу кезiнде 0,1 процент мөлшерiнде;
бағалы қағаздардың кейiнгі эмиссиясын тiркеу кезiнде (соның iшiнде сот шешiмi бойынша акциялардың қосымша эмиссиясы) 0,5 процент мөлшерiнде;
мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру кезiнде 0,1 процент мөлшерiнде.".
3. Y бөлiмнiң 11-тармағының бiрiншi абзацында "бағалы қағаздар" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру" деген сөздермен толықтырылсын.
9. ҮI бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Алым сомасы "Бағалы қағаздардың эмиссиясын тiркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру үшiн алым сомасының есебiне" сәйкес (1-қосымша) анықталады және салық төлеушiнiң тiркелу орны бойынша төленедi. Алым төленгеннен кейiн 30 күнтiзбелiк күн iшiнде эмитент аталған есептi салық органына табыс етуге мiндеттi. Бұл есептi бағалы қағаздардың эмиссиясын тiркеуден және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беруден бас тартылған алым төлеушiлер де табыс етедi.
13. Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру кезiнде эмитент уәкiлеттi органға тиесiлi алым сомасының бюджетке төленгенiн растайтын құжат (төлем тапсырмасының квитанциясы немесе көшiрмесi) табыс етуге мiндеттi.
14. Бағалы қағаздардың эмиссиясын тiркеуден және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беруден бас тартылған жағдайда, төленген алым қайтаруға жатпайды және бағалы қағаздардың эмиссиясын кейiнгi тiркеу кезiнде немесе мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн кейiнгі беру кезiнде есепке алынады.
15. Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес, бағалы қағаздардың эмиссиясы болған жоқ деп танылған жағдайда, бұрын төленген алым қайтарылмайды және бағалы қағаздардың кейiнгі эмиссиясы кезiнде есепке алынбайды. Бұрын болған жоқ деп танылған бағалы қағаздардың эмиссиясын қайта тiркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн қайта беру кезiнде алым салық заңдарында көзделген ставкалар бойынша төлеуге жатады.

16. Декларация по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, представляется плательщиками сбора территориальным налоговым органам до 31 марта года, следующего за отчетным, по форме, приведенной в Приложении 2 к настоящей Инструкции.".
10. В пункте 17 Раздела VII после слов "ценных бумаг" дополнить словами "и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации".
Приложение 1
к Инструкции N 35 Министерства государственных доходов Республики Казахстан
________________________________ Налоговый комитет по_____ (наименование налогоплательщика) _________________________ ________________________________ (району, городу)
(РНН) _________________________
(области)
Расчет
суммы сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации за ____________ (месяц, год) --------------------------------------------------------------------------- Показатель ! Сумма ! (тыс.тенге) --------------------------------------------------------------------------- 1. Номинальная стоимость первоначальной эмиссии ценных бумаг 2. Номинальная стоимость последующей эмиссии ценных бумаг 3. Сумма сбора за регистрацию первоначальной эмиссии ценных бумаг (стр.1 х 0,1%) 4. Сумма сбора за регистрацию последующей эмиссии ценных бумаг (стр.2 х 0,5%) 5. Сумма сбора за присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации: а) первоначальной эмиссии акций (стр.1 х 0,1%); б) последующей эмиссии акций (стр.2 х 0,1%); в) всего сумма сбора (стр.5а + стр.5б) 6. Всего сумма сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации (стр.3 + стр.4 + стр.5в) --------------------------------------------------------------------------- Руководитель _____________________ ________________ (Ф.И.О.) (подпись) Гл.бухгалтер _____________________ ________________ (Ф.И.О.) (подпись) М.П. Руководитель налогового органа ________________ _______________ (Ф.И.О.) (подпись) Начальник отдела ________________ _______________ (Ф.И.О.) (подпись) Приложение 2 к Инструкции N 35 Министерства государственных доходов Республики Казахстан ________________________________ Налоговый комитет по_____ (наименование налогоплательщика) _________________________ ________________________________ (району, городу) (РНН) _________________________ (области) Дата представления_______ Декларация по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации за _______ год --------------------------------------------------------------------------- Показатель ! Сумма ! (тыс.тенге) --------------------------------------------------------------------------- 1. Номинальная стоимость первоначальной эмиссии ценных бумаг 2. Номинальная стоимость последующей эмиссии ценных бумаг 3. Сумма сбора за регистрацию первоначальной эмиссии ценных бумаг (стр.1 х 0,1%) 4. Сумма сбора за регистрацию последующей эмиссии ценных бумаг (стр.2 х 0,5%) 5. Сумма сбора за присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации: а) первоначальной эмиссии акций (стр.1 х 0,1%); б) последующей эмиссии акций (стр.2 х 0,1%); в) всего сумма сбора (стр.5а + стр.5б) 6. Всего сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации (стр.3 + стр.4 + стр.5в) 7. Перечислена сумма сбора в бюджет --------------------------------------------------------------------------- Ответственность налогоплательщика перед законом Мы несем ответственность перед законом за истинность и полноту сведений, приведенных в данной декларации Руководитель _____________________ ________________ (Ф.И.О.) (подпись) Гл.бухгалтер _____________________ ________________ (Ф.И.О.) (подпись) М.П. Аудитор, оказавший услуги по составлению декларации ____________ ________________ (Ф.И.О., РНН) (подпись) М.П. Руководитель налогового органа ____________________ ________________ (Ф.И.О.) (подпись) Начальник отдела_______________ _______________ (Ф.И.О.) (подпись) (Специалисты: Цай Л.Г. Склярова И.В.)

16. Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшiн алымды жинау жөнiндегi декларацияны алым төлеушiлер аумақтық салық органдарына есептi жылдан кейiнгi жылдың 31 наурызына дейiн, осы Нұсқауға 2-қосымшада келтiрiлген нысан бойынша табыс етедi.". 10. ҮІІ бөлімнің 17-тармағында "бағалы қағаздар" деген сөздерден кейін "және мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмірін беру" деген сөздермен толықтырылсын. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің N 35 Нұсқауына 1 қосымша _________________________ ____________________________ (Салық төлеушінің атауы) (аудан, қала) _________________________ ____________________________ (СТТН) (облыс) _______ бойынша Салық комитеті ___________ үшін бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және (жылы, айы) мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін алым сомасының есебі _________________________________________________________________ Көрсеткіш Сомасы (мың теңге) _________________________________________________________________ 1. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясының атаулы құны _________________________________________________________________ 2. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясының атаулы құны _________________________________________________________________ 3. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын тіркеу үшін алым сомасы (1-жол х 0,1%) _________________________________________________________________ 4. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясын тіркеу үшін алым сомасы (2-жол х 0,5%) _________________________________________________________________ 5. Мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін алым сомасы: а) акциялардың бастапқы эмиссиясы (1-жол х 0,1%); б) акциялардың кейінгі эмиссиясы (2-жол х 0,1%); в) барлық алым сомасы (5а жол - 5б жол). _________________________________________________________________ 6. Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін барлық алым сомасы (3-жол+4-жол+5в жол) __________________________________________________________________ Басшы _____________________ ________________ (аты-жөні) (қолы) Бас бухгалтер _______________ ___________________ (аты-жөні) (қолы) Мөр орны Салық органының басшысы__________ _________________ (аты-жөні) (қолы) Бөлім бастығы ___________________ _______________ (аты-жөні) (қолы) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің N 35 Нұсқауына 2 қосымша _________________________ ____________________________ (Салық төлеушінің атауы) (аудан, қала) _________________________ ____________________________ (СТТН) (облыс) _______ бойынша Салық комитеті Тапсырылған күні __________ _____________ жыл үшін бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірі беру үшін алым жөніндегі декларация _________________________________________________________________ Көрсеткіш Сомасы (мың теңге) _________________________________________________________________ 1. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясының атаулы құны _________________________________________________________________ 2. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясының атаулы құны _________________________________________________________________ 3. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын тіркеу үшін алым сомасы (1-жол х 0,1%) _________________________________________________________________ 4. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясын тіркеу үшін алым сомасы (2-жол х 0,5%) _________________________________________________________________ 5. Мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін алым сомасы: а) акциялардың бастапқы эмиссиясы (1-жол х 0,1%); б) акциялардың кейінгі эмиссиясы (2-жол х 0,1%); в) барлық алым сомасы (5а жол - 5б жол). _________________________________________________________________ 6. Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін барлық алым (3-жол+4-жол+5в жол) __________________________________________________________________ 7. Бюджетке алым сомасы аударылды __________________________________________________________________ Салық төлеушінің заң алдындағы жауапкершілігі Біз осы декларацияда келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы үшін заң алдында жауап береміз. Басшы _____________________ ________________ (аты-жөні) (қолы) Бас бухгалтер _______________ ___________________ (аты-жөні) (қолы) Мөр орны Декларация жасау жөнінде қызмет көрсеткен аудитор ____________ ___________ (аты-жөні, СТТН) (қолы) Мөр орны Салық органының басшысы__________ _________________ (аты-жөні) (қолы) Бөлім бастығы ___________________ _______________ (аты-жөні) (қолы) Оқығандар: Багарова Ж.А. Икебаева А.Ж.