О внесении изменения и дополнений в Закон Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах"
Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 413
Внести в Закон  Республики Казахстан от 22 декабря 1998 г. "О Национальном архивном фонде и архивах" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 435; 2001 г., N 21-22, ст. 286) следующие изменение и дополнения:
в пункте 1 статьи 22:
1) после слов: "Министерстве внутренних дел Республики Казахстан" союз "и" исключить, дополнить знаком препинания "запятая";
2) после слов "Службе охраны Президента Республики Казахстан" дополнить словами "и Агентстве финансовой полиции Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы N 413-II заңы
"Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N№24, 435-құжат; 2001 ж., N№21-22, 286-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
22-баптың 1-тармағында:
1) "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінде" деген сөздерден кейінгі "және" деген шылау алып тасталып, "үтір" тыныс белгісімен толықтырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінде" деген сөздерден кейін "және Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігінде" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті