Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы

Жаңартылған

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 785 Қаулысы.

      "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 18 ақпандағы Заңының 3-бабының 6) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

      1. Қоса беріліп отырған ұлттық ғылыми кеңестердің құрамы бекітілсін.

      2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

      Қазақстан Республикасының
      Премьер-Министрі К.Мәсімов

  Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 12 шілдедегі
№ 785 қаулысымен
бекітілген

Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамы

      Ескерту. Құрам жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.05.2020 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 942; 07.04.2021 № 216 қаулыларымен.

Су ресурстарын, жануарлар мен өсімдіктер дүниесін ұтымды пайдалану, экология

1.

Северский
Игорь Васильевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамының бас ғылыми қызметкері, география ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

2.

Вуджин Ли
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің зертхана меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Түсіпова
Кәмшат Маратқызы

Лунд университетінің ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

4.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

5.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

6.

Байматова
Нәсиба Хикматоллақызы

"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының аналитикалық, коллоидтық химия және сирек элементтер технологиясы кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

7.

Сарбасов
Ербол Құдайбергенұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебі профессорының ассистенті, PhD докторы (келісу бойынша)

8.

Көшенов
Қаныш Иманұлы
 

"Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Рсалиев
Аралбек Сырашұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Кенжалин
Жасұлан Қазезтайұлы

"Қазақстандық экологиялық аудиторлар палатасы" қауымдастығы" дара кәсіпкерлер және заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

11.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

12.

Иманалиев
Марат Уәлиханұлы

Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің су қорын пайдалану және қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау басқармасының басшысы

13.

Ыдырысова
Эльмира Қайырқызы

"ҚМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің экология қызметінің басшысы (келісу бойынша)

14.

Шаймуханбетов Орынбасар Кәкенұлы

"Kazakhstan Wildlife Foundation" қоғамдық қорының президенті (келісу бойынша)

15.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

16.

Мустафина
Вера Владиленовна
 

"Тұрақты дамуға көмектесу" орталығы" қоғамдық қорының атқарушы директоры (келісу бойынша)

17.

Дүйсекеев
Бақытбек Задинұлы
 

"Қансонар" аңшылар және аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастығының бас маманы (келісу бойынша)

18.

Қуанышев
Ержан Кәдірқожаұлы

"Норт Каспиан Оперейтинг Компани" компаниясының өндірістік экологиялық бақылау және биоалуантүрлілік бөлімінің басшысы (келісу бойынша)

19.

Ғаббасов
Мирас Маратұлы

Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің балық ресурстарының өсімін молайту және акваөсіру басқармасының басшысы

      Геология, минералды және көмірсутек шикізатын өндіру және қайта өңдеу, жаңа материалдар, технологиялар, қауіпсіз бұйымдар мен конструкциялар


1.

Бәкенов
Жұмабай Бекболатұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебінің профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Козловский
Артем Леонидович

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының қатты денелер физикасы зертханасының меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Сейітмұратова
Элеонора Жүсіпқызы

"Қ.И.Сәтбаев атындағы Геологиялық ғылымдар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің зертхана меңгерушісі, геология-минералогия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Заядан
Болатхан Қазыханұлы

"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының биология және биотехнология факультетінің деканы, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Айдарова
Сәуле Байлярқызы

"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамының профессоры, химия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Мансұров
Зұлхайыр Аймұхаметұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны бас директорының кеңесшісі, химия ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

7.

Календар
Руслан Николаевич
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Плотников
Сергей Викторович
 

"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

9.

Лежнев
Сергей Николаевич

"Рудный индустриялық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамының қауымдастырылған профессоры, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Шәріпова
Алтынай Әзигарқызы
 

"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

11.

Абдулвалиев
Ринат Әнуарбекұлы

"Металлургия және кен байыту институты" акционерлік қоғамының зертхана меңгерушісі, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

12.

Итқұлова
Шолпан Сембайқызы

"Д.В.Сокольский атындағы Жанармай, катализ және электрохимия институты" акционерлік қоғамының жетекші ғылыми қызметкері, химия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

13.

Тінәлиев
Мейірболат Мақсұтұлы

Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Геология комитеті төрағасының орынбасары

14.

Игісінов
Жанат Төлеубайұлы

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму комитеті қара металлургия және көмір өнеркәсібі басқармасының басшысы

15.

Мұхамеджанов
Жәнібек Омарбекұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Электрондық өнеркәсіпті дамыту департаментінің директоры

16.

Таубасова
Мәдина Жанақызы

"ҚМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Өңірлік геология департаментінің жетекші инженері (келісу бойынша)

17.

Ержанов
Сырымғали

"Қазақстан Республикасы индустриялық құрылыстық технологиялар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің сарапшысы (келісу бойынша)

18.

Байсейітұлы
Мұрат

"Қазақстанның автожолшылар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі президентінің кеңесшісі (келісу бойынша)

19.

Сармырзина
Раушан Ғайсақызы

"Қазақстандық мұнай-газ ұйымдарының қауымдастығы және "KAZENERGY" энергетикалық кешені" заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы орынбасарының кеңесшісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

20.

Темірханов
Кеңес Қайыргелдіұлы

"Два Кей" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау-кен жұмыстары жөніндегі басқарушы директоры (келісу бойынша)

21.

Мұхаметқалиев
Баркен Сағатұлы

"Евразийская Группа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау-кен ісі департаментінің директоры (келісу бойынша)

22.

Мұқанов
Төлеген Мұқанұлы

"Тау-кен өндірушілері және тау-кен металлургиялық кәсіпорындардың республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі атқарушы директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

23.

Өмірғали
Арманбек Қасымұлы

"Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамының Ғылыми-технологиялық жобалар департаментінің директоры (келісу бойынша)

24.

Ковалева
Ирина Александровна

"Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамының инновациялық жобалар жөніндегі жетекші маманы (келісу бойынша)

25.

Бітімбаев
Марат Жақыпұлы

"Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің сарапшысы, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

      Энергетика және машина жасау


1.

Здоровец
Максим Владимирович

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Нұр-Сұлтан қаласындағы филиалының басшысы, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Молдабеков
Жандос Әбдіқанұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының физика-техникалық факультетінің аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Устименко
Александр Бориславович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Ашық типті ұлттық нанотехнологиялық зертхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

5.

Қадыржанов
Қайрат Қамалұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ядролық физика және жаңа материалдар кафедрасының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Яр-Мухамедова
Гүлмира Шәріпқызы


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Беляев
Ержан Келесұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының қолданбалы механика және инженерлік графика кафедрасының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

8.

Панин
Евгений Александрович

"Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны металдарды қысыммен өңдеу кафедрасының доценті, PhD докторы (келісу бойынша)

9.

Болатбаев
Феликс Назымұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының энергетика, автоматика және телекоммуникация факультетінің деканы, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Жомартов
Асылбек Әбдіразақұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының механика мәселелері бөлімінің басшысы, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Марчин Кот

АGH ғылыми-техникалық университетінің профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Мехди Багери
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

13.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

14.

Жартыбаев
Нұрбек Эйлерович

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму комитеті машина жасау басқармасының бас сарапшысы

15.

Жәкенов
Серікжан Әміржанұлы

"КарГорМаш-М" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі директорының кеңесшісі (келісу бойынша)

16.

Ілиясов
Еркебұлан Сайдоллаұлы
 

"Alageum Group" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

17.

Беклемишев
Павел Иннокентьевич

"PSI STROY INDUSTRIYA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарушы директоры (келісу бойынша)

18.

Ержанов
Өмірсерік Құзтайұлы

"Қазақстан машина жасау одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)

19.

Қашқынбеков
Арман Қайырберліұлы

"Қазақстан жаңартылатын энергетика қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)

20.

Мәжитов
Тахир Ғабдоллаұлы

"Kazcentrelectroprovod" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің даму жөніндегі директоры (келісу бойынша)

21.

Алпысбаев
Қабден Тұрсынғалиұлы

"Қазтеміртранс" акционерлік қоғамының бас инженері (келісу бойынша)

22.

Тұрғанов
Дүйсенбай Нұрбайұлы
 

"Орталық-Азия Электрэнергетикалық корпорациясы" акционерлік қоғамы бас директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

23.

Иванов
Владимир Александрович
 

"Меткомнеруд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

24.

Сыздықов
Арман Базарбайұлы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы Дәлдігі жоғары спутниктік навигациясы жүйесінің жерүсті инфрақұрылымын құру орталығының 2-санатты инженері (келісу бойынша)

25.

Күзембаев Серік Бапайұлы

"Тыныс" акционерлік қоғамының ғылыми қызмет жөніндегі маманы (келісу бойынша)

      Ақпараттық, коммуникациялық және ғарыштық технологиялар


1.

Кусакин
Анатолий Васильеич

"В.Г. Фесенков атындағы Астрофизикалық институт" жауапкершілігі шектеулі еншілес серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Мәткәрімов
Бақыт Тұрғанбайұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің жетекші ғылыми қызметкері, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

3.

Витковская
Ирина Сергеевна

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Ұлттық ғарыштық зерттеулер және технологиялар орталығы" акционерлік қоғамының Қашықтықтан зондтау департаментінің жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

4.

Әмірғалиев
Еділхан Несіпханұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Наурызбаев
Ғалымжан Еркінұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебі профессорының ассистенті, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Ахметов
Бақытжан Сражатдинұлы

"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Білім беруді автоматтандыру департаментінің директоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Крякунова
Ольга Николаевна

"Ионосфера институты" жауапкершілігі шектеулі еншілес серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Боранбаев
Сейілхан Нарботаұлы

"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының "Ақпараттық жүйелер" кафедрасының профессоры, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

9.

Жұмағұлова
Қарлығаш Нұрманқызы

"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының физика-техникалық факультетінің профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

10.

Қуандықов
Әбу Әбдіқадырұлы

"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамының ақпараттық жүйелер кафедрасының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Жапбасбаев
Ұзақ Қайырбекұлы
 
 
 

"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының зертхана меңгерушісі, техника ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

12.

Гиви Пейман

Питтсбург университетінің профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)
 

13.

Қазкенов
Алан Аманжолұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті төрағасының орынбасары
 

14.

Коктышев
Павел Вячеславович

"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

15.

Бақтыбеков
Қазбек Сүлейменұлы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Геоақпараттық деректер мен сервистер орталығы әдіснама және ғылыми-зерттеу жұмыстары бөлімінің басшысы, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Төреханов
Владимир Байдоллаұлы

"Қазақстандық автоматтандыру және робототехника қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

17.

Лебедев
Данил Владимирович

"DigitAlem" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

18.

Сүлейменов
Еркін Рамазанұлы

"Қазақстан софтверлік компаниялар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

19.

Покусов
Виктор Владимирович

"Ұлттық инновациялық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің төрағасы (келісу бойынша)

20.

Қожамқұлов
Марат Сейтбекұлы
 

"PC4U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

21.

Қонысбаев
Әмірет Тұяқұлы

"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы инновациялық компаниялар қауымдастығының президенті, философия ғылымдардың кандидаты (келісу бойынша)

22.

Иманғалиев
Ернар Иманғалиұлы

"Қазақстан Республикасы Ғылыми және технологиялық ұйымдар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры, математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

23.

Каплан
Эдуард Теодорович

"IFC COLOS" көлік-логистикалық компаниясының консультациялық кеңесінің төрағасы, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

24.

Нүпбаев
Құдайберлі Тайтөлеуұлы

"Қазақстандық ІТ-компаниялар қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің вице-президенті (келісу бойынша)

25.

Арапов
Мақсет Қалдыбайұлы

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақпараттық қауіпсіздік басқармасының басшысы

      Өмір және денсаулық туралы ғылым


1.

Дәулетов
Қайрат Қырғызбайұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының медицина және денсаулық сақтау факультеті Денсаулық сақтау институтының директоры, медицина ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Қоныспаева
Гаухар Сапарғалиқызы

"Антиген" ғылыми-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Булгакова
Ольга Владимировна

"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының жалпы биология және геномика кафедрасының доценті, PhD докторы (келісу бойынша)

4.

Орынбаев
Мұхит Бармақұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

5.

Құсайынова
Эльмира Мінәғұлқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Жалпы генетика және цитология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының популяциялық генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

6.

Қожамқұлов
Ұлан Әнетұлы

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

7.

Қарамендин
Көбей Өміртайұлы

"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірісітік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі экология зертханасының жетекші ғылыми қызметкері, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Тұрыспеков
Ерлан Кеңесбекұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктердің биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының молекулалық генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Тарлыков
Павел Викторович
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

10.

Ишмуратова
Маргарита Юлаевна
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ботаника кафедрасының доценті, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Дитер Ритмахер

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Медицина мектебінің кафедра меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Ғиният Ажар

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі

13.

Мейірбаева
Ғалия-Бану Оңдасынқызы

Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының орынбасары

14.

Ибраев
Серік Ескендірұлы

"Zdrav Atameken" денсаулық сақтау субъектілерінің қауымдастығы" дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

15.

Бісмілдин
Хабибулла Бөкейұлы

"Қазақстандық кәсіпкерлер мен сервистік қызметтер көрсету қауымдастығы" заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің вице-президенті (келісу бойынша)

16.

Беркінбаев
Ғалым Жұманазарұлы

"Экосфера" үкіметтік емес ұйымының директоры, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Белоног
Анатолий Александрович

"Интертич" отбасылық дәрігерлік амбулатория" коммерциялық емес мекемесінің директоры, "СК "Интертич" АҚ Директорлар кеңесінің мүшесі (келісу бойынша)

18.

Жабаева
Анар Ниханбайқызы

"Фитотерапия орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің зертхана меңгерушісі (келісу бойыншы)
 

19.

Оспанова
Жанна Оспанқызы

"Ұлттық денсаулық сақтау палатасы" дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар бірлестігі төрағасының кеңесшісі, медицина ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

20.

Төкенов
Нұрлан Жеңісұлы

"Өрлеу" есту қабілеті бойынша мүгедектерді әлеуметтік және еңбекпен оңалту ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

21.

Бөкенбаев
Азат Құттыбекұлы

"Нұр" көру қабілеті кем тұлғаларды әлеуметтік-еңбекпен оңалту ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)

22.

Локшин
Вячеслав Нотанович

"Қазақстан Республикасындағы халықаралық фармацевтика өндірушілерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті, медицина ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

23.

Ясылов
Ермек Аманғазыұлы
 

"Еуразиялық медициналық қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

      Білім және ғылым саласындағы зерттеулер


1.

Сәкенов
Жанат Жантемірұлы

"Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Жоғары педагогика мектебінің профессоры, педагогика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Қожабекова
Әлия

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

3.

Болатбаева
Гүлжанат Нұрымжанқызы
 

"Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

4.

Әбілдина
Салтанат Қуатқызы

"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының педагогика және бастауыш оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

5.

Әбілқасымова
Алма Есімбекқызы

"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының математика, физика және информатика пәндерін оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Готтинг
Валентина Владимировна
 

"Қарағанды техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының кәсіптік білім беру және педагогика кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

7.

Мұқашева
Манаргүл Өмірзаққызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының инклюзивті білім беруді дамыту орталығының директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Калимуллин
Айдар Минимансурович

Қазан федералдық университетінің Психология және білім беру институтының директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

9.

Кеңесов
Болат Нұрланұлы

"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, химия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Завалко
Надежда Александровна
 

"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Мырзалинова
Алма Жәкімқызы

"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

12.

Қарабасова
Лаура Чапайқызы

"Білім беру саласындағы зерттеушілердің қазақстандық қоғамы" қоғамдық бірлестігінің тіл саясаты және білім беру бағытының жетекшісі, PhD докторы (келісу бойынша)

13.

Мұқанова
Саулеш Димкешқызы

"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының филиалы Қарағанды облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының директоры, педагогика ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

14.

Шилібекова
Айдана Сенбекқызы

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының "Педагогикалық өлшемдер орталығы" филиалының директоры, педагогика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

15.

Нұрбекова
Жанат Құныпияқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығының бас ғылыми қызметкері, педагогика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Қарамбаев
Жомарт Петрович
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Мектепке дейінгі және орта білім беру комитеті төрағасының орынбасары

17.

Бұтабаева
Лаура Асқарқызы

"Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" мемлекеттік мекемесінің арнайы мектепте білім беру зертханасының аға ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

18.

Жекебаев
Дулат Шәйкенұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитеті төрағасының орынбасары

19.

Ильин
Илья Александрович
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Дене шынықтыру ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

      Әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар саласындағы зерттеулер


1.

Бисенова
Әлима Жұмабайқызы
 

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

2.

Хамзина
Жанна Амангелдіқызы

"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, заң ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

3.

Ахметова
Биғайша Зейноллақызы

"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының кафедра меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

4.

Самашев Зайнолла
 

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Берел" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-музейі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, тарих ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Нарбаев
Тимур
 

"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамының бизнес мектебінің профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Таубаев
Аяпберген Алданұлы

Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінің Ғылыми-зерттеу жұмыстарын мониторингтеу және дамыту орталығының директоры, экономика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Жүсіпов
Нартай Қуандықұлы

"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының кафедра меңгерушісі, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

8.

Көкебаева
Гүлжаухар Кәкенқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, тарих ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

9.

Кожирова
Светлана Басиевна

"Астана" халықаралық ғылыми кешені Қытай және Азия зерттеулер орталығының меңгерушісі, саяси ғылымдар докторы (келісу бойынша)

10.

Сейтахметова
Наталья Львовна
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, философия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

11.

Базарбаева
Зейнеп Мүсілімқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "А. Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

12.

Әбжалов
Сұлтанмұрат Өтешұлы

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің гуманитарлық ғылымдар факультетінің деканы, философия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

13.

Орда
Гүлжахан Жұмабердіқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас ғылыми қызметкері, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

14.

Сейдалиева
Жанат Сейдәлиқызы

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Мәдениет және өнер істері департаменті тарихи-мәдени мұра басқармасының басшысы

15.

Аймұхамбет
Жанат Әскербекқызы

"Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының профессоры, филология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Валитова
Зульфия Хафизовна

"Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының саясаттану және әлеуметтану кафедрасының профессоры, әлеуметтану ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Жолдыбалина
Алуа Cерікқызы

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік-саяси зерттеулер бөлімінің басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

18.

Сәбитов
Жақсылық Мұратұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Мемлекет тарихы институты" мемлекеттік мекемесінің жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

19.

Шумаила Юсафзай

Кардифф университетінің қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

20.

Жұманиязова
Раушан Кеңесқызы
 

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің доценті, өнертану кандидаты (келісу бойынша)

21.

Наурызбаева
Зира Жетібайқызы
 

"Күйшілер одағы" республикалық қоғамдық бірлестігінің сарапшысы, философия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

      Агроөнеркәсіптік кешенді тұрақты дамыту және ауыл шаруашылығы өнімдерінің қауіпсіздігі


1.

Сансызбай
Абылай Рысбайұлы

Қазақ ұлттық аграрлық университетінің Анимология институтының директоры, ветеринария ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

2.

Еспембетов
Болат Аманбайұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

3.

Есімбеков
Жәнібек Серікбекұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Семей қаласы Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғылыми және инновациялық қызметті басқару бөлімінің басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

4.

Жатаев
Сатыбалды Әдинейұлы

"С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" акционерлік қоғамының аға оқытушысы, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

5.

Сағитов
Абай Оразұлы

Ж. Жиембаев атындағы Өсімдіктерді қорғау және карантин қазақ ғылыми-зерттеу институтының бас ғылыми қызметкері, профессоры, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

6.

Қыдырманов
Айдын Исағалиұлы

"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вирустар экологиясы зертханасының меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Ковальчук
Ирина Юрьевна

"Қазақ жеміс-көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Есімбекова
Минура Ахметқызы

"Қазақ егін және өсімдік өсіру ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жетекші ғылыми қызметкері, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

9.

Рысжанова
Раушан Миранбайқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының бөлім меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

10.

Шевцов
Александр Борисович

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының қолданбалы генетика зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Шәмекова
Мәлика Хабидоллақызы

 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктердің биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Воробьев
Иван Андреевич

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының "National Laboratory Astana" жеке мекемесінің зертхана меңгерушісі, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

13.

Ахметов
Еркебұлан Қартайұлы

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаментінің директоры

14.

Қабжанова
Гүлнәр Рашиденқызы

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Геоақпараттық деректер мен қызметтер орталығы геоөнімдер басқармасының басшысы, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

15.

Каракальчев
Александр Семенович
 

"Республикалық топырақ орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісу бойынша)

16.

Хамзин
Қадыржан Пазылжанұлы

"Қой тұқымының етті бағыттағы" республикалық палатасының атқарушы директоры, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Қажығалиев
Нұрлыбай Жігербайұлы

"Қазақ ақбас тұқымы" республикалық палатасының атқарушы директорының орынбасары (келісу бойынша)

18.

Омашев
Қайырлы Бейсенұлы

"Қылшық жүнді (Еділбай, Қазақтың қылшық жүнді құйрықты, Ордабасы, Сарыарқа қылшық жүнді құйрықты) өнімділік бағытындағы қойлардың" республикалық палатасының атқарушы директоры (келісу бойынша)

19.

Скендиров
Дидар Қыдырәліұлы

"Агралис Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің инженер-технологы (келісу бойынша)

20.

Керімбеков
Әрсен Жақашұлы

"Агробіліктілік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

21.

Бисетаев
Қайрат Серікбайұлы

"Қазақстан картоп және көкөніс өсірушілер одағы" заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің басқарма төрағасы (келісу бойынша)

22.

Пампур
Илья Дмитриевич

"Qazaq Bio Control" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

23.

Қыдырбаев
Ерлан Жайлаубайұлы

"Tayer" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)

24.

Ұзаков
Ясин Мәлікұлы

"Отандық және импорттық тектік қордағы құйрықты өнімділік бағытындағы әркелкі жүнді қой тұқымдарының" республикалық палатасы төрағасының кеңесшісі, техника ғылымдарының докторы (келісім бойынша)

25.

Наурызғалиева
Айжан Абақанқызы

"Қазақстан қант, тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібі қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)


      Ұлттық қауіпсіздік және қорғаныс


1.

Қошеметов
Жұмағали Қауқарбайұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының зертхана меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

2.

Нәсімова
Гүлнар Өрленбекқызы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының философия және саясаттану факультетінің саясаттану кафедрасының меңгерушісі, философия ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

3.

Сейітқұлов
Ержан Нұраханұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Ақпараттық қауіпсіздік және криптология ғылыми-зерттеу институтының директоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты, доцент (келісу бойынша)

4.

Бердібеков
Айдар Тоқтамысұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің Әскери ғылыми-зерттеу орталығы қару-жарақ пен әскери техника ғылыми-зерттеу институтының басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

5.

Басшығұлов Ақылбай Сабыржанұлы

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі академиясының жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру басқармасының басшысы, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Мамонов
Василий Владимирович

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті академиясының бас ғылыми қызметкері, заң ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Кемали
Ержан Сағындықұлы

Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының Ведомствоаралық ғылыми-зерттеу институтының Құқық қорғау жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі зерттеу орталығының басшысы, заң ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

8.

Тайыров
Ғалиақбар Омарұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің зенит-зымыран әскерлерінің бір арналы жүйелері кафедрасының доценті, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Алпысбаев
Талғат Менбайұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Құрлық әскерлерінің әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғылыми-зерттеу бөлімінің ғылыми-зерттеу зертханасының аға ғылыми қызметкері, әлеуметтану ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

10.

Әлменбаев
Миржан Маратұлы

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Көкшетау техникалық институтының сырттай оқу факультетінің басшысы, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

11.

Сергеев
Дәулет Мақсатұлы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Кеңес Одағының екі мәрте Батыры Т.Я. Бегелдинов атындағы Әуе қорғанысы күштерінің әскери институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің радио-электрондық жабдықтарды құрастыру және пайдалану кафедрасының басшысы, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

12.

Байбеков
Сейдіқасым Ниязбекұлы

"Қазақстан инжиниринг" R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының кеңесшісі, техника ғылымдарының докторы, профессор (келісу бойынша)

13.

Васильев
Иван Вениаминович

"СКТБ "Гранит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің департаменті директоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

14.

Айтжанов
Қанат Омарбекұлы

"Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамының қорғаныс өндірістері бөлімінің басшысы (келісу бойынша)

15.

Түлембаева
Айгүл Нұрәліқызы

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кеңесшісі, экономика ғылымдарының докторы

16.

Тасмағамбетов
Олжас Қахарманұлы

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Департамент басшысының бірінші орынбасары (келісу бойынша)

17.

Әбеуов
Еркін Төлепбергенұлы

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Кадр саясаты департаментінің ведомстволық білім беруді ұйымдастыру басқармасының басшысы, заң ғылымдарының кандидаты

18.

Черненок
Сергей Иванович

Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қорғаныс-өнеркәсіп кешенін дамыту департаменті директорының орынбасары

19.

Әбдіқалықов
Руслан Кенжебекұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары

20.

Кемалов
Берік Қайырұлы

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі департаменті басшысының орынбасары (келісу бойынша)

21.

Асансейітов
Ришат Мұханбетұлы

"Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

22.

Зернов
Дмитрий Юрьевич

"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Жерді қашықтықтан зондтаудың ғарыштық орталығының даму жөніндегі атқарушы директоры (келісу бойынша)

23.

Сұлтангереев
Әнуар Александрович

"Тыныс" акционерлік қоғамының бас инженері (келісу бойынша)

24.

Ботин
Марат Торғайұлы

"Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының талдау және стратегиялық даму бөлімінің басшысы (келісу бойынша)

25.

Сабыров
Шавкат Омарұлы
 

"Қазақстанның интернет қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)


      Жаратылыстану ғылымдары саласындағы ғылыми зерттеулер


1.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

2.

Жәутіков
Болат Орымбекұлы

"Физика-техникалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

3.

Терехов
Алексей Геннадьевич

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, техника ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

4.

Тұрметов
Батырхан Құдайбергенұлы

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

5.

Тоқмағамбетов
Нияз Есенжолұлы


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының іргелі математика кафедрасының аға оқытушысы, PhD докторы (келісу бойынша)

6.

Кәлменов
Тынысбек Шәріпұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бөлім меңгерушісі, профессор, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

7.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 942 қаулысымен.

8.

Бөртебаев Насурлла

Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының төмен энергетикалық ядролық реакция зертханасының меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

9.

Сәрсенбі
Әбдіжахан Манапұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы, (келісу бойынша)

10.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 942 қаулысымен.

11.

Рафикова
Хадичахан Сабыржанқызы

"Қазақстан-Британ техникалық университеті" акционерлік қоғамының жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

12.

Қоданова
Сандуғаш Құлмағамбетқызы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

13.

Ибраев
Ниязбек Хамзаұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының профессоры, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

14.

Оралбеков
Болат Мұратұлы
 

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Физика-химиялық зерттеу және талдау әдістері орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторы (келісу бойынша)

15.

Бердішев
Әбдімәулен Сүлейменұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогика университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кафедра меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

16.

Кушнаренко
Светлана Вениаминовна

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Биология және өсімдіктер биотехнологиясы институты"шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының гермоплазмаларды криосақтау зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

17.

Сейілханов
Төлеген Мұратұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының инженерлік бейіндегі зертханасының басшысы, химия ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша)

18.

Дубовиченко
Сергей Борисович

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің "Ұлттық ғарыштық зерттеулер және технологиялар орталығы" акционерлік қоғамының "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизика институты" жауапкершілігі шектеулі еншілес серіктестігінің зертхана меңгерушісі, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

19.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.04.2021 № 216 қаулысымен.

20.

Крупа
Елена Григорьевна

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жетекші ғылыми қызметкері, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

21.

Ысқақов
Болат Құдайбергенұлы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті "М.А. Айтхожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ақуыздар мен нуклеиндік қышқылдар зертханасының меңгерушісі, биология ғылымдарының докторы (келісу бойынша)

22.

Десятников
Антон Сергеевич

"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының қауымдастырылған профессоры, PhD докторы (келісу бойынша)

23.

Молдабеков
Мейірбек Молдабекұлы

Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті төрағасының кеңесшісі

24.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 942 қаулысымен.

25.

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2020 № 942 қаулысымен.


Егер Сіз беттен қате тапсаңыз, тінтуірмен сөзді немесе фразаны белгілеңіз және Ctrl+Enter пернелер тіркесін басыңыз

 

бет бойынша іздеу

Іздеу үшін жолды енгізіңіз

Кеңес: браузерде бет бойынша енгізілген іздеу бар, ол жылдамырақ жұмыс істейді. Көбінесе, ctrl-F пернелері қолданылады