Күшін жойған нормативті-құқылық актілер жөнінде
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының 2009 жылдың 1 шілдедегі N 53-п бұйрығы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылдың 17 шілдесіндегі N 690 қаулысы мен "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 43-1-бабына сәйкес "Жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалану үшін операциялар жүргізу есепнамасын беру Ережесінің" бекітілуіне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті төрағасының "Жер қойнауын пайдаланушылардың табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау Министрлiгiнiң органдарына Келiсiм-шарттық аумақтардағы жұмыстар бойынша геологиялық ақпарат беру тәртiбi туралы Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау Министрiнiң мiндетiн атқарушының 2000 жылғы 28 қыркүйектегi N 393-б бұйрығына өзгерiстер мен қосымшалар енгiзу туралы" 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 90-б (ҚР әділет Министрлігінің 2005 жылғы 6 қазанда нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізімінде N 3875 тіркелген) бұйрығы күшін жойды деп есептелсін.
2. "Жер қойнауын пайдаланушылардың Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау Министрлiгiнiң органдарына Келiсiм-шарттық аумақтардағы жұмыстар бойынша геологиялық ақпарат беру тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау Министрінің міндетін атқарушысының 2000 жылғы 28 қыркүйектегi N 393-б бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1272 болып тiркелген)  күшін жойғаны жөніндегі бұйрықтың жобасы дайындалсын.
3. Осы бұйрықтың көшірмесі ҚР Әділет Министрлігіне жіберілсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау төраға орынбасары Е.Г. Кәрібаевқа жүктелсін.
Төраға                                         Б. Өжкенов

О нормативно-правовых актах, утративших силу
Приказ Председателя Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 53-п
В связи с утверждением "Правил предоставления недропользователями отчетов о проведении операции по недропользованию" постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 690 и в соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативно-правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу
приказ Председателя Комитета геологии и недропользования от 9 сентября 2005 года № 90-п "О внесении изменений и дополнения в приказ и.о. Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года № 393-п "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления недропользователями в органы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды геологической информации по работам на Контрактных территориях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3875 от 6 октября 2005 года Министерства юстиции Республики Казахстан).
2. Подготовить проект приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан о признании утратившим силу приказ и.о. Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года № 393-п "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления недропользователями в органы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды геологической информации по работам на Контрактных территориях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1272 от 26 октября 2000 года Министерства юстиции Республики Казахстан).
3. Копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Карибаева Е.Г.
Председатель                               Б. Ужкенов