Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығы
«Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы» Қазақстан Республикасының кодексін сәйкес келтіру мақсатында, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан министрлігінің, Қазақстан Республикасы Кедендік Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті (Қ-К.Ж. Кәрбозов):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жәмішев
Қаржы министрінің
2010 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 474 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің күші жойылды деп танылған бұйрықтарының тізбесі
1. «Ресей Федерациясынан "Байқоңыр" кешеніне әкелінетін және "Байқоңыр" кешенінен Ресей Федерациясына әкетілетін тауарлар мен көлік құралдарына кедендік бақылау мен кедендік ресімдеу жүргізу туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 25 желтоқсандағы № 158 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2125 болып тіркелген).
2. «Қазақстан Республикасына импортталатын тауарлардың жекелеген санаттарын кеден бажын салудан босату тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 171 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2322 болып тіркелген).
3. «Техникалық кедендік бақылау құралдарының тізбесі және оларды қолдану тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 мамырдағы № 184 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2340 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 жыл, № 3 7-40, 1010-құжат).

О признании утратившими силу приказов Министерства финансов Республики Казахстан, Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
В целях приведения в соответствие с Кодексом Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министерства финансов Республики Казахстан, Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.):
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 сентября 2010 года № 474
Перечень
приказов Министерства финансов Республики Казахстан,
Агентства таможенного контроля Республики Казахстан,
Комитета таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года № 158 "Об утверждении Инструкции о проведении таможенного контроля и таможенного оформления товаров и транспортных средств, ввозимых на комплекс "Байконур" из Российской Федерации и вывозимых с комплекса "Байконур" в Российскую Федерацию" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2125).
2. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 171 "Об утверждении Инструкции о порядке освобождения от обложения таможенной пошлиной отдельных категорий товаров, импортируемых в Республику Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2322).
3. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 мая 2003 года № 184 "Об утверждении Перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2340, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 37-40, ст. 1010).

4. «Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізілімі мен тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 мамырдағы № 184 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің 2005 жылғы 15 ақпандағы № 54 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3476 болып тіркелген, «Заң газеті» басылымында 2005 жылғы 23 желтоқсанда № 240-241 (974-975) болып тіркелген).
5. «Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізілімі мен қолдану тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 мамырдағы № 184 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 23 мамырдағы № 188 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4248 болып тіркелген).
6. «Тауарлар мен көлік құралдарын әкету/әкелу міндеттемелерінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 186 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2271 болып тіркелген).
7. «Жекелеген кеден шеңберіндегі кедендік бақылау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 мамырдағы № 187 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2272 болып тіркелген, 2003 жылғы 16 тамыздағы № 33 (138) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
8. «Жекелеген кедендік режимдер шеңберіндегі кедендік бақылау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 мамырдағы № 187 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 17 тамыздағы № 310 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3821 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 қарашадағы № 212 (946) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
9. «Жеке тексеру рәсімдерін жүргізу және оны ресімдеу тәртібінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 196 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2275 болып тіркелген).
10. 2011 жылы 1 қаңтардан күші жойылатын 1-тармақтың 1), 3) тармақшаларын қоспағанда, «Тауарларды кедендік бақылаумен өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 197 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2318 болып тіркелген).

4. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 15 февраля 2005 года № 54 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 мая 2003 года № 184 "Об утверждении Перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3476, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 23 декабря 2005 года № 240-241 (974-975).
5. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 23 мая 2006 года № 188 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 мая 2003 года № 184 "Об утверждении Перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4248).
6. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 186 "Об утверждении формы обязательства о вывозе/ввозе товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2271).
7. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 187 "О таможенном контроле в рамках отдельных таможенных режимов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2272, опубликованный в издании "Официальная газета" от 16 августа 2003 года № 33 (138).
8. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 17 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 187 "О таможенном контроле в рамках отдельных таможенных режимов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3821, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 16 ноября 2005 года № 212 (946).
9. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 196 "Об утверждении Правил проведения процедур личного досмотра и порядка его оформления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2275).
10. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 197 "О перемещении товаров под таможенным контролем" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2318), за исключением подпунктов 1), 3) пункта 1, которые утрачивают силу с 1 января 2011 года.

11. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын 1-тармақтың бірінші - он сегізінші абзацтарын қоспағанда, «Тауарларды кедендік бақылаумен өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 197 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 20 мамырдағы № 195 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3715 болып тіркелген).
12. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарларды кедендік бақылаумен өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 197 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 386 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3877 болып тіркелген).
13. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарларды кедендік бақылаумен өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 12 мамырдағы № 197 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 74 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6136 болып тіркелген).
14. «Кедендік бақылау аймақтары туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы № 200 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2285 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдедегі № 30 (135) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
15. «Кедендік бақылау аймақтары туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы № 200 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 574 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5377 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 195 (1595) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
16. «Шетел тілінде жасалған құжаттар мен мәліметтерді кеден мақсаттарында пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 208 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2274 болып тіркелген).
17. Кеден одағы комиссиясының кеден құны декларациясын және кеден құнын түзетуді толтыру тәртібін және нысандарын айқындау мәселелері бойынша шешімінің күшіне енген сәтінен бастап күші жойылатын «Кеден құны декларациясының нысанын толтыру тәртібін, Кеден құнын түзетудің нысандарын толтыру тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 209 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2304 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдедегі № 30 (135) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).

11. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 20 мая 2005 года № 195 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 197 "О перемещении товаров под таможенным контролем" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3715), за исключением абзацев первого - восемнадцатого пункта 1, которые утрачивают силу с 1 января 2011 года.
12. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года № 386 "О внесении изменений и дополнения в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 197 "О перемещении товаров под таможенным контролем" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3877), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
13. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 74 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 197 "О перемещении товаров под таможенным контролем" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6136), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
14. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года № 200 "О зонах таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2285, опубликованный в издании "Официальная газета" от 26 июля 2003 года № 30 (135).
15. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 ноября 2008 года № 574 "О внесении изменения в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года № 200 "О зонах таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5377, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 26 декабря 2008 года № 195(1595).
16. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 208 "Об использовании в таможенных целях документов и сведений, составленных на иностранном языке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2274).
17. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 209 "Об утверждении Правил заполнения форм декларации таможенной стоимости, Правил заполнения форм корректировки таможенной стоимости" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2304, опубликованный в издании "Официальная газета" 26 июля 2003 года № 30 (135), который утрачивает силу с момента вступления в силу решения Комиссии таможенного союза по вопросам определения порядка и форм заполнения декларации таможенной стоимости и корректировки таможенной стоимости.

18. Кеден одағы комиссиясының кеден құны декларациясын және кеден құнын түзетуді толтыру тәртібін және нысандарын айқындау мәселелері бойынша шешімінің күшіне енген сәтінен бастап күші жойылатын «Кеден құны декларациясының нысанын толтыру тәртібін, Кеден құнын түзетудің нысандарын толтыру тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 209 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы міндетін атқарушының 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № 383 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3898 болып тіркелген).
19. «Алдын ала шешімді қабылдау тәртібі мен нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 210 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2295 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдедегі № 30 «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
20. «Алдын ала шешімді қабылдау тәртібі мен нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 210 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы № 579 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2693 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 жыл, № 37-40, 1009-құжат).
21. «Алдын ала шешімді қабылдау тәртібі мен нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 210 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 30 наурыздағы № 125 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4183 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 сәуірдегі № 76-77 (1056-1057) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
22. «Алдын ала шешімді қабылдау ережелері мен нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы № 210 және «Кеден органының тауарды жіктеу жөніндегі шешімін қабылдау ережесін және оның нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы міндетін атқарушының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 385 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 486 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5121 болып тіркелген, 2008 жылғы 12 сәуірдегі № 15 (381) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).

18. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 28 сентября 2005 года № 383 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 209 "Об утверждении Правил заполнения форм декларации таможенной стоимости, Правил заполнения форм корректировки таможенной стоимости" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3898), который утрачивает силу с момента вступления в силу решения Комиссии таможенного союза по вопросам определения порядка и форм заполнения декларации таможенной стоимости и корректировки таможенной стоимости.
19. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2295, опубликованный в издании "Официальная газета" от 26 июля 2003 года № 30).
20. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года № 579 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2693, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 год, № 37-40, ст. 1009).
21. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 марта 2006 года № 125 "О внесении изменений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4183, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 28 апреля 2006 года № 76-77 (1056-1057).
22. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 486 "О внесении изменений и дополнения в приказы председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения" и исполняющего обязанности председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года № 385 "Об утверждении Правил принятия решения таможенного органа по классификации товаров и его формы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5121, опубликованный в издании "Официальная газета" от 12 апреля 2008 года № 15 (381).

23. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2355 болып тіркелген, 2003 жылғы 27 қыркүйектегі № 39 «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
24. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы № 537 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2618 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 жыл, № 33-36, 980-құжат).
25. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына кедендік ресімдеу мәселесі бойынша толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 10 маусымдағы № 261 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2939 болып тіркелген, 2004 жылғы 9 тамыздағы № 33 (190) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
26. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 30 шілдедегі № 328 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3007 болып тіркелген, 2004 жылғы 20 қарашадағы № 47 (204) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
27. 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 7 қаңтардағы № 6 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3407 болып тіркелген, 2005 жылғы 19 ақпандағы № 8 (217) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
28. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 23 мамырдағы № 199 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3677 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2005 жыл, № 19, 182-кұжат, № 20, 183-құжат).

23. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2355, опубликованный в издании "Официальная газета" от 27 сентября 2003 года № 39), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
24. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года № 537 "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2618, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 год, № 33-36, ст. 980), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
25. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 10 июня 2004 года № 261 "О внесении дополнений в некоторые приказы председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по вопросу таможенного оформления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2939, опубликованный в издании "Официальная газета" от 9 августа 2004 года № 33 (190), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
26. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстана 30 июля 2004 года № 328 "О внесении изменения в приказ председателя Агентства таможенного контроле Республики Казахстан от 20 мая 2003 № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3007, опубликованный в издании "Официальная газета" от 20 ноября 2004 года № 47 (204), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
27. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 7 января 2005 года № 6 "О внесении изменения в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3407, опубликованный в издании "Официальная газета" от 19 февраля 2005 года № 8 (217), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
28. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 23 мая 2005 года № 199 "О внесении изменений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3677, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 год, № 19, ст. 182, № 20, ст. 183), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.

29. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 23 шілдедегі № 278 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3802 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 қыркүйектегі № 170-171 (904-905) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
30. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 12 тамыздағы № 302 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3806 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 қарашадағы № 212 (946) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
31. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 219 «Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы» бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 12 шілдедегі № 188 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4846 болып тіркелген, 2007 жылғы 24 тамыздағы № 130 (1333) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
32. «Тауарларды декларациялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 221 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2297 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдедегі № 30 «Ресми газетте» жарияланған).
33. «Тауарларды декларациялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы № 221 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 8 тамыздағы № 294 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3798 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 қарашадағы № 207 (941) және 2005 жылғы 10 қарашадағы № 208 (942) басылымында жарияланған).

29. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 25 июля 2005 года № 278 "О внесении дополнений и изменений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3802, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 16 сентября 2005 года № 170-171 (904-905), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
30. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 12 августа 2005 года № 302 "О внесении изменения в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3806, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 16 ноября 2005 года № 212 (946), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
31. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 12 июля 2007 года № 188 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4846, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 24 августа 2007 года, № 130 (1333), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
32. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 221 "О некоторых вопросах декларирования товаров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2297, опубликованный в издании "Официальная газета" от 26 июля 2003 года № 30).
33. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 8 августа 2005 года № 294 "О внесении изменения в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 221 "О некоторых вопросах декларирования товаров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3798, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 9 ноября 2005 года № 207 (941) и 10 ноября 2005 года № 208 (942).

34. «Тауарлар мен көлік құралдарын тексеру/қарау, үй-жайлар мен аумақтарды қарау актілерінің және біліктілік талаптары мен шарттарына сәйкестігіне қорытындылардың нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің 2003 жылғы 21 мамырдағы № 226 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2319 болып тіркелген).
35. «Ақпараттық жүйелерді, ақпараттық технологияларды және оларды қамтамасыз ету құралдарын кеден мақсаттары үшін қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы № 227 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2307 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдарының және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 37-40,1017 құжат).
36. «Ақпараттық жүйелерді, ақпараттық технологияларды және кедендік мақсаттар үшін оларды қамтамасыз ету құралдарын пайдаланудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы № 227 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 шілдедегі № 357 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2419 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдарының және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 37-40, 1017-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 5 қыркүйектегі № 339 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3864 болып тіркелген, 2005 жылғы 22 желтоқсандағы № 239 (973) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
38. «Ақпараттық жүйелерді, ақпараттық технологияларды және оларды қамтамасыз ету құралдарын кеден мақсаттары үшін қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы № 227 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 10 мамырдағы № 122 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728 болып тіркелген, 2007 жылғы 6 шілдедегі № 102 (1305) «Заң газеті» басылымында жарияланған).

34. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 21 мая 2003 года № 226 "Об утверждении форм актов осмотра/досмотра товаров и транспортных средств, осмотра помещений и территорий и заключения на соответствие квалификационным требованиям и условиям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2319).
35. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 227 "Об утверждении Правил применения информационных систем, информационных технологий и средств их обеспечения для таможенных целей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2307, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан 2004 г., № 37-40, ст. 1017).
36. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 357 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 227 "Об утверждении Правил применения информационных систем, информационных технологий и средств их обеспечения для таможенных целей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2419, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 37-40, ст. 1017).
37. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 5 сентября 2005 года № 339 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3864, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 22 декабря 2005 года № 239 (973).
38. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 10 мая 2007 года № 122 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 227 "Об утверждении Правил применения информационных систем, информационных технологий и средств их обеспечения для таможенных целей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4728, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 6 июля 2007 года № 102 (1305).

39. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Кеден құжаттарының электрондық көшірмелерінің құрылымдарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік.бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2003 жылғы 22 мамырдағы № 232 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2309 болып тіркелген, 2003 жылғы 16 тамыздағы № 33 (138) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
40. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының «Кедендік құжаттардың электронды көшірмелерінің құрылымын бекіту туралы» 2003 жылғы 22 мамырдағы № 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы № 243 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 болып тіркелген).
41. 2011 жылы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын «Кеден құжаттарының электрондық көшірмелерінің құрылымдарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушы 2003 жылғы 22 мамырдағы № 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 24 шілдедегі № 252 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4327 болып тіркелген).
42. «Тауарларды еркін айналым үшін Қазақстан Республикасының кедендік аумағында/тысқары жерлерде қайта өңдеу шарттары туралы қорытындының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2003 жылғы 23 мамырдағы № 233 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2327 болып тіркелген).
43. «Кедендік төлемдерді, салықтарды және өсімпұлдарды бюджетке аударудың және артық төленген кедендік төлемдерді, салықтарды және өсімпұлдарды есепке алу мен бюджеттен қайтарып алудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 мамырдағы № 247 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2351 болып тіркелген, 2003 жылғы 16 тамыздағы № 35 (138) «Ресми газетте» басылымында жарияланған).
44. «Кедендік төлемдерді, салықтарды және өсімпұлдарды мемлекеттік бюджетке аударудың және артық төленген кедендік төлемдерді, салықтарды және өсімпұлдарды есепке алу мен мемлекеттік бюджеттен қайтарып алудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 мамырдағы № 247 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі -Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 20 қыркүйектегі № 365 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 желтоқсандағы № 230-231 «Ресми газеті» басылымында жарияланған).

39. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2309, опубликованный в издании "Официальная газета" 16 августа 2003 года № 33 (138), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
40. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 243 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3753), который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
41. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 252 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4327) утрачивают силу с 1 января 2011 года, который утрачивает силу с 1 января 2011 года.
42. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 23 мая 2003 года № 233 "Об утверждении формы заключения об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Республики Казахстан для свободного обращения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2327).
43. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2003 года № 247 "Об утверждении Правил перечисления таможенных платежей, налогов и пени в государственный бюджет и зачета, возврата излишне уплаченных таможенных платежей, налогов и пени из государственного бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2351, опубликованный в издании "Официальная газета" от 16 августа 2003 года № 35 (138).
44. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года № 365 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2003 года № 247 "Об утверждении Правил перечисления таможенных платежей, налогов и пени в государственный бюджет и зачета, возврата излишне уплаченных таможенных платежей, налогов и пени из государственного бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 9 декабря 2005 № 230-231).

45. «Кеден органдарының алдында есеп және есептілік жүргізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 мамырдағы № 250 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2329 болып тіркелген).
46. «Техникалық қызмет көрсету немесе жөндеу кезінде ауыстырылған әуе кемелерінің бөлшектерін кедендік ресімдеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 27 мамырдағы № 252 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2337 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 33-36, 983-құжат).
47. «Қазақстан Республикасы кеден органдарының экспорттық бақылауды жүзеге асыруы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 4 маусымдағы № 267 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2346 болып тіркелген).
48. «Тауарларды арнайы кеден режиміне орналастырудың тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 2 шілдедегі № 333 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2444 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 33-36, 981-құжат).
49. «Қазақстан Республикасы кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарларды кедендік бақылауды жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 шілдедегі № 335 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2425 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 37-40, 1012-құжат).
50. «Қазақстан Республикасы кеден шекарасы арқылы тасымалданатын тауарларды кедендік бақылауды жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 шілдедегі № 335 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 шілдедегі № 335 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 27 тамыздағы № 367 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3066 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 41-44, 1040-құжат).

45. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2003 года № 250 "О ведении учета и отчетности перед таможенными органами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2329).
46. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2003 года № 252 "Об утверждении Правил таможенного оформления частей воздушных судов, замененных при совершении технического обслуживания или ремонта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2337, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 983).
47. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 267 "Об утверждении Инструкции по осуществлению экспортного контроля таможенными органами Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2346).
48. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 2 июля 2003 года № 333 "О порядке помещения товаров под специальный таможенный режим" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2444, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 981).
49. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 июля 2003 года № 335 "Об утверждении Инструкции по осуществлению таможенного контроля за товарами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2425, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 37-40, ст. 1012).
50. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 367 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 7 июля 2003 года № 335 "Об утверждении Инструкции по осуществлению таможенного контроля за товарами, перемещаемыми через таможенную границу Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3066, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 41-44, ст. 1040).

51. «Кедендік алып жүруді қабылдап алу-беру пункттері тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 тамыздағы № 389 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2490 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 33-36, 984-құжат).
52. «Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 27 қаңтардағы № 47 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2700 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 29-32, 972-құжат).
53. «Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі № 192 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2830 болып тіркелген, 2004 жылғы 23 қазандағы № 43 «Ресми газетте» жарияланған).
54. «Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі № 192 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 3 маусымдағы № 253 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2913 болып тіркелген).
55. "Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі № 192 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 14 сәуірдегі № 139 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3564 болып тіркелген, 2005 жылғы 18 мамырдағы № 85 басылымында жарияланған).
56. «Кедендік бақылау жүргізуге жәрдем көрсету үшін мамандар мен сарапшыларды шарттық негізде тарту туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 3 маусымдағы № 252 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2931 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 29-32, 966-құжат).

51. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 августа 2003 года № 389 "Об утверждении Перечня пунктов приема-передачи таможенного сопровождения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2490, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 984).
52. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 января 2004 года № 47 "О некоторых вопросах таможенного оформления автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2700, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 29-32, ст. 972).
53. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года № 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2830, опубликованный в издании "Официальная газета" от 23 октября 2004 года № 43).
54. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 июня 2004 года № 253 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года № 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2913).
55. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 139 "О внесении изменений в приказ председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года № 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3564, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 18 мая 2005 года № 85).
56. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 июня 2004 года № 252 "Об утверждении Инструкции о привлечении на договорной основе специалистов и экспертов для оказания содействия в проведении таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2931, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 29-32, ст. 966).

57. «Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 26 маусымдағы № 280 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2956 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 33-36, 978-құжат).
58. «Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның бөлінетін және радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 26 маусымдағы № 280 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2004 жылғы 17 қарашадағы № 443 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2005 жылғы 8 қыркүйектегі № 164 «Ресми газетте» жарияланған).
59. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің кейбір бұйрықтарына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 12 шілдедегі № 240 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2006 жылғы 1  қыркүйектегі № 158(113 8) «Ресми газетте» жарияланған).
60. «Кеден төлемдері мен салықтарының бюджетке түсуін есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 8 шілдедегі № 300 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2986 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., № 1, 1-құжат).
61. «Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Кедендік бақылау департаменттері мен кедендерінде Web-декларант" электронды декларациялау кешенін пайдалануға енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 15 қыркүйектегі № 385 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3071 болып тіркелген, 2004 жылғы 23 қазандағы № 43 (200) «Ресми газетте» жарияланған, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 41-44,1036-құжат).

57. Приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2004 года № 280 "Об утверждении Перечня территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2956, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 978).
58. Приказ вице-министра финансов - Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 17 ноября 2004 года № 443 "О внесении дополнения в приказ исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2004 года № 280 "Об утверждении Перечня территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3268, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 8 сентября 2005 года № 164).
59. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 12 июля 2006 года № 240 "О внесении изменения в некоторые приказы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4318, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 1 сентября 2006 года № 158 (1138).
60. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 8 июля 2004 года № 300 "Об утверждении Правил учета поступлений в бюджет таможенных платежей и налогов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2986, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 1).
61. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года № 385 "О внедрении в эксплуатацию комплекса электронного декларирования "Web-декларант" в департаментах таможенного контроля и таможнях Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3071, опубликованный в издании "Официальная газета" от 23 октября 2004 года № 43 (200), Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 41-44, ст. 1036).

62. «Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды ең аз тәуекел санатына жатқызудың ережесін бекіту және кедендік ресімдеудің жеңілдетілген тәртібін қолдану туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі -Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы № 240 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 болып тіркелген, 2005 жылғы 29 қазандағы № 45 (254) «Ресми газетте» жарияланған, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., № 17, 136-құжат).
63. «Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды ең аз тәуекел санатына жатқызу және кедендік ресімдеудің оңайлатылған тәртібін қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі -Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы № 240 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 5 шілдедегі № 231 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4325 болып тіркелген, 2006 жылғы 1 қыркүйектегі № 158 (1138) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
64. «Толық емес кедендік декларацияны толтыру және оны пайдалану жағдайларының ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 9 тамыздағы № 296 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3800 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 қарашада № 208 «Заң газетінде» жарияланған).
65. «Кері қайтарып алынған жүктің кедендік декларациясының күшін жою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 2 қыркүйектегі № 335 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3835 болып тіркелген, 2005 жылғы 22 желтоқсандағы № 239 (973) «Ресми газеті» басылымында жарияланған).
66. «Кедендік ресімдеу кезінде декларанттың сарапшыларды тарту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 384 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3891 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 желтоқсандағы № 230-231 «Ресми газеті» басылымында жарияланған).

62. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства, финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 240 "Об утверждении Правил отнесения участников внешнеэкономической деятельности к категории минимального риска и применения упрощенного порядка таможенного оформления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3757, опубликованный в издании "Официальная газета" от 29 октября 2005 года № 45 (254), Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 17, ст. 136).
63. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 5 июля 2006 года № 231 "О внесении изменений и дополнений в приказ вице-министра финансов - председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 240 "Об утверждении Правил отнесения участников внешнеэкономической деятельности к категории минимального риска и применения упрощенного порядка таможенного оформления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4325, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 1 сентября 2006 года № 158 (1138).
64. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 9 августа 2005 года № 296 "Об утверждении Правил заполнения неполной таможенной декларации и случаев ее использования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3800, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 10 ноября 2005 года № 208 (942).
65. Приказ вице-министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года № 335 "Об утверждении Правил аннулирования отозванной грузовой таможенной декларации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3835, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 22 декабря 2005 года № 239 (973).
66. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года № 384 "Об утверждении Правил привлечения декларантом экспертов при таможенном оформлении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3891, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 9 декабря 2005 года № 230-231).

67. «Кеден органының тауарды жіктеу жөніндегі шешімін қабылдау/ ережесін және оның нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 385 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3892 болып тіркелген, 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 237-238 «Заң газеті» басылымында жарияланған).
68. «Кедендік кіріс ордерін толтыру мен есебін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 16 қаңтардағы № 24 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4033 болып тіркелген, 2006 жылғы 17 наурыздағы № 47-48 (1027-1028) «Заң газеті» басылымында жарияланған).
69. «Кедендік кіріс ордерін толтыру мен есебін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 16 қаңтардағы № 24 бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі № 160 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5200 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 қыркүйектегі № 39 (405) «Ресми газеті» және 2008 жылғы 4 шілдедегі № 101 (1501) «Заң газеті» басылымдарында жарияланған).
70. «Құбыр көлігімен және электр беру желілері бойынша өткізілетін тауарларды кедендік ресімдеу ережесін және Уақытша кедендік декларация беру жолымен тауарларды декларациялау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы міндетін атқарушының 2006 жылғы 27 маусымдағы № 220 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4307 болып тіркелген).
71. «Бажсыз сауда дүкенін және еркін қоймасын құру туралы шешімдерінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 113 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4677 болып тіркелген, 2007 жылғы 6 шілдедегі № 102 (1305) басылымында жарияланған).
72. «Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 462 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5072 болып тіркелген, 2008 жылғы 1 ақпандағы № 16 (1416) «Заң газеті» басылымында жарияланған).

67. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года № 385 "Об утверждении Правил принятия решения  таможенного органа по классификации товаров и его формы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3892, опубликованный в издании "Юридическая  газета" от 21 декабря 2005 года № 237-238).
68. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 16 января 2006 года № 24 "Об утверждении Правил заполнения и учета таможенного приходного ордера" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4033, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 17 марта 2006 года № 47-48 (1027-1028).
69. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года № 160 "О внесении дополнений и изменения в приказ председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 16 января 2006 года № 24 "Об утверждении Правил заполнения и учета таможенного приходного ордера" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов под № 5200, опубликованный в изданиях "Официальная газета" от 27 сентября 2008 года № 39 (405) и "Юридическая газета" от 4 июля 2008 года № 101 (1501).
70. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 27 июня 2006 года № 220 "Об утверждении Правил таможенного оформления товаров, перемещаемых с использованием трубопроводного транспорта и по линиям электропередачи и Правил декларирования товаров путем подачи временной таможенной декларации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4307, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных органов и иных государственных органов Республики Казахстан 2006 г., № 14, ст. 77).
71. Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 113 "Об утверждении формы решения об учреждении свободного склада и магазина беспошлинной торговли" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4677, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 6 июля 2007 года № 102 (1305).
72. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 462 "Об утверждении Инструкции по таможенному оформлению товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5072, опубликованный в издании "Юридическая газета" от 1 февраля 2008 года № 16 (1416).

73. «Тауарлардың сынамалары мен үлгілерін алу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 181 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6221 болып тіркелген 2010 жылғы 22 шілдедегі № 190 (26251) «Казахстанская правда» басылымында жарияланған).

73. Приказ Министра финансов от 22 апреля 2010 года № 181 "Об утверждении Правил отбора проб и образцов товаров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6221, опубликованный в издании "Казахстанская правда" от 22 июля 2010 года № 190 (26251).