Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2010 жылғы 12 шілдедегі № 153 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Сапа саласындағы конкурстарды өткізудің кейбір ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау комитеті төрағасының 2001 жылғы 2 мамырдағы № 128 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылдың 29 мамырында № 1526 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2001 жыл, № 7, 457 құжат);
2) «Сәйкестік туралы декларацияларды қабылдау және тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 қаңтардағы № 8 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2003 жылдың 19 ақпанда № 2179 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл, № 31-36, 874 құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті (Мұхамбетов Ғ.М.) заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Премьер-Министрдің Орынбасары -
Министр                              Ә. Исекешев

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 12 июля 2010 года № 153
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан от 02 мая 2001 года № 128 "Об утверждении некоторых Правил проведения конкурсов в области качества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 29 мая 2001 года № 1526, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г. № 7, ст. 457);
2) приказ председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 20 января 2003 года № 8 "Об утверждении Правил принятия и регистрации декларации о соответствии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года № 2179, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 31-36, ст. 874.).
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Мухамбетову Г.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации и направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр                                    А. Исекешев