Техникалық реттеу саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 432 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитеті Төрағасының "Сапа саласында конкурстар өткізудің кейбір ережелерін бекіту" туралы N 1526-мен тіркелген 2001 жылғы 2 мамырдағы N 128 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитеті Төрағасының 2004 жылғы 31 мамырдағы N 138 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылдың 28 маусымда № 2919 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жыл, № 16, 125 құжат);
2) "Мемлекеттік стандарттар мен техникалық-экономикалық ақпарат жіктеуіштерін әзірлеу, келісу, есепке алу, бекіту, сараптау, өзгерту, жою және қолданысқа енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының 2005 жылғы 4 сәуірдегі N 98 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология жөніндегі комитетінің 2005 жылғы 23 маусымдағы № 171 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылдың 27 шілдедегі № 3754 болып тіркелген, "Заң газеті" 2005 жылғы 8 қыркүйекте № 164 жарияланған);
3) "Мемлекеттік органдардың, стандарттау жөнiндегi техникалық комитеттердiң және сәйкестiктi растау жөнiндегi органдардың қатысуымен сәйкестiктi растау және аккредиттеу саласында жұмыстар жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитет Төрағасының 2005 жылғы 13 мамырдағы N 136 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2005 жылғы 18 тамыздағы N 226 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2005 жылдың 22 тамызында № 3799 болып тіркелген, "Заң газеті" 2005 жылғы 18 қарашада № 214-215 (948-949) жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов в области технического регулирования
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 14 декабря 2010 года № 432
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 31 мая 2004 года № 138 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан от 2 мая 2001 года № 128 "Об утверждении некоторых Правил проведения конкурсов в области качества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 28 июня 2004 года № 2919, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 16, ст. 125);
2) приказ и.о. председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 23 июня 2005 года № 171 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 98 "Об утверждении Правил разработки, согласования, учета, и введения в действие государственных стандартов и классификаторов технико-экономической информации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 июля 2005 года № 3754, опубликован "Юридическая газета" от 8 сентября 2005 года, № 164);
3) приказ и.о. председателя по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 18 августа 2005 года № 226 "О внесении дополнений в приказ Председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 13 мая 2005 года № 136 "Об утверждении Правил проведения работ с участием государственных органов, технических комитетов по стандартизации и органов по подтверждению соответствия в сфере подтверждения соответствия и аккредитации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 августа 2005 года № 3799, опубликован "Юридическая газета" от 18 ноября 2005 года, № 214-215 (948-949));

4) "Сапа саласындағы конкурстарды өткізудің кейбір ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитеті төрағасының 2001 жылғы 2 мамырдағы № 128 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының 2005 жылғы 24 тамыздағы № 232 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізімінде 2005 жылдың 12 қыркүйегінде № 3829 болып тіркелген, "Заң газеті" 2005 жылғы 22 қыркүйекте № 174 жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті (Мұхамбетов Ғ.М.) заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары-
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі                                   Ә. Исекешев

4) приказ председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 232 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан от 2 мая 2001 года № 128 "Об утверждении некоторых Правил проведения конкурсов в области качества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 12 сентября 2005 года № 3829, опубликован "Юридическая газета" от 22 сентября 2005 года, № 174);
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Мухамбетову Г.М.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев