Аудан әкімдігінің күші жойылған қаулыларын тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 149 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, шығарылған нормативтік – құқықтық актілерді тәртіпке келтіру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қаратөбе ауданы әкімдігінің төмендегі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1. 2009 жылғы 9 қаңтардағы №38 "Үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-9-74 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпандағы №8 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) Қаратөбе ауданы әкімдігінің қаулысы;
2. 2009 жылғы 4 қыркүйектегі №155 "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы "Үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" №38 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-9-86 тіркелген, 2009 жылғы 18 қыркүйектегі №38-39 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) Қаратөбе ауданы әкімдігінің қаулысы;
3. 2010 жылғы 14 мамырдағы №76 "2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанда кезекті шақыру жасындағы азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-9-96 тіркелген, 2010 жылғы 11 маусымдағы №23 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) Қаратөбе ауданы әкімдігінің қаулысы;
4. 2013 жылғы 29 наурыздағы №75 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3266 тіркелген, 2013 жылы 03 мамырдағы №18 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) Қаратөбе ауданы әкімдігінің қаулысы.
Аудан әкімі А.Шахаров

О признании утратившими силу постановлений акимата района
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 9 октября 2014 года № 149
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", в целях упорядочения изданных нормативно – правовых актов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу нижеследующих постановлений акимата Каратобинского района:
1. Постановление акимата Каратобинского района от 9 января 2009 года №38 на русском языке не принято;
2. Постановление акимата Каратобинского района от 4 сентября 2009 года №155 на русском языке не принято;
3. Постановление акимата Каратобинского района от 14 мая 2010 года № 76 на русском языке не принято;
4. Постановление акимата Каратобинского района от 29 марта 2013 года №75 "Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3266, опубликованное 03 мая 2013 года в газете "Қаратөбе өңірі" №18).
Аким района А.Шахаров