Күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 31 шілдедегі № 834, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 598 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2015 жылғы 30 шілдедегі № 645 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Өрт, өнеркәсіптік қауіпсіздік және Азаматтық қорғаныс саласындағы жеке кәсіпкерлік аясында тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдері мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 292 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 141/нқ (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 19 тамызда № 8626 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 2 қарашадағы № 245 (28184), 2013 жылғы 6 қарашадағы № 247 (28186), 2013 жылғы 13 қарашадағы № 252 (28191) жарияланған) бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті (Петров B.B.):
1) осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрінің орынбасары В.К. Божкоға жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму               Ұлттық экономика министрі
министрінің міндетін атқарушы
________________ А. Рау               _______________ Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
міндетін атқарушы
________________ Р. Жақыпов

О признании утратившим силу
Совместный приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 июля 2015 года № 645, и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 834 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 августа 2015 года № 598
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 июня 2013 года № 292 и исполняющего обязанности Министра регионального развития Республики Казахстан от 18 июля 2013 года № 141/нқ «Об утверждении Критериев оценки степени рисков и форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства в области пожарной, промышленной безопасности и Гражданской обороны» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 августа 2013 года № 8626, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 2 ноября 2013 года № 307 (27581), от 9 ноября 2013 года № 312 (27586), от 13 ноября 2013 гола № 314 (27588).
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Петров В.В.) обеспечить:
1) направление копии настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан Божко В.К.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности          Министр национальной экономики
Министра по инвестициям и        Республики Казахстан
развитию Республики Казахстан
____________ А. Рау              ________________ Е. Досаев
Исполняющий обязанности
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
___________ Р. Жакупов