Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 842 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаменті (С.В. Пономарев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) Осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі                              Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 15 қазандағы № 842
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Көлік құралдарын еріксіз тоқтатуға «Кірпі» арнайы құрылғысын қолдану тәртібінің нұсқамасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 13 тамыздағы№ 265 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 316 болып тіркелген);
2. «Қоғамдық бірлестіктердің көшелерде және басқа да қоғамдық орындарда іс-шаралар өткізу кезінде ішкі істер органдары бөлімшелерінің қоғамдық тәртіпті сақтау мен азаматтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі жұмысын ұйымдастыру туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы № 665 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1368 болып тіркелген және «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде» жарияланған, 2001 ж., № 13, ст.348);
3. «Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруды және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген және «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде» жарияланған, 2002 ж., № 16, 575-құжат);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 842
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики согласно приложению к настоящему приказу.
2. Юридическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Пономарев С.В.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Касымов
Приложение
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 октября 2015 года
№ 842
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 1996 года № 265 «Об утверждении Инструкции о порядке применения специального устройства «Еж» для принудительной остановки транспортных средств» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 316);
2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года № 665 «Об утверждении Правил об организации работы подразделений органов внутренних дел по обеспечению охраны общественного порядка и безопасности граждан при проведении мероприятий общественными объединениями на улицах и в других общественных местах» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1368 и опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст.348);
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 103 «Об утверждении Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1797 и опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 16, ст. 575);

4. «Жол полициясының қызметін жетілдіру жөніндегі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2005 жылғы 16 наурыздағы № 168 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде№ 3582 болып тіркелген);
5. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі № 548 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3893 болып тіркелген және «Заң газетінің» 2005 жыл 13 желтоқсандағы № 232 жарияланған);
6. «Көлік құралдарын еріксіз тоқтатуға «Кірпі» арнайы құрылғысын қолдану тәртібінің нұсқамасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 13 тамыздағы № 265 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 7 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5605 болып тіркелген және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2009 жыл, № 7);
7. «Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруды және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 88 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6802 болып тіркелген және «Казахстанская правда» 31.03.2011 ж., № 109-110 (26530- 26531); «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 145-146 (26548), Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2011 жылғы, № 12 (13.10.2011 ж.);
8. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мемлекеттік қызметшілері қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 536 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9037 болып тіркелген және «Егемен Қазақстан» 01.02.2014 ж. № 22 (28246); «Казахстанская правда» от 01.02.2014 г. № 23 (27643) жарияланған).

4. Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 марта 2005 года № 168 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан по совершенствованию деятельности дорожной полиции» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582);
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 сентября 2005 года № 548 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3893 и опубликован в «Юридическая газете» от 13 декабря 2005 года № 232);
6. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2009 года № 7 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 1996 года № 265 «Об утверждении Инструкции о порядке применения специального устройства «Еж» для принудительной остановки транспортных средств» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5605 и опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 7, 2009 года);
7. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 февраля 2011 года № 88 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 103 «Об утверждении Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6802 и опубликован в «Казахстанской правде» от 31.03.2011 г., № 109-110 (26530- 26531); «Егемен Казакстан» 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 145-146 (26548); Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 12, 2011 года (дата выхода тиража 13.10.2011);
8.Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 26 ноября 2013 года № 536 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9037 и опубликован в «Казахстанской правде» от 01.02.2014 г. № 22 (27643); «Егемен Казакстан» 01.02.2014 ж. № 22 (28246).