Карантинді тоқтату туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 03 желтоқсандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8- тармағына сәйкес, "Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 11-3/583 "Жайсаң селолық округінде ірі қара малдарының қарасан ауруы бойынша карантинді алуға" ұсынысы негізінде, Жайсаң ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округінің аумағында белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Жайсаң ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 4 "Карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4543 болып енгізілген, 2015 жылғы 29 қазандағы "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жайсаң ауылдық округінің әкімі: Ж. Есмухамбетов

О снятии карантина
Решение акима Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 03 декабря 2015 года № 7
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8- статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции от 23 ноября 2015 года № 11-3/583 "О снятии карантина на территории Жайсанского сельского округа установленного в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота", аким Жайсанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории Жайсанского сельского округа Мартукского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Жайсанского сельского округа от 18 сентября 2015 года № 4 "Об установлении карантина", (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4543, опубликованное 29 октября 2015 года в районной газете "Мәртөк тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящим решением оставляю за собой.
Аким Жайсанского сельского округа: Ж.Есмухамбетов