Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округіндегі "Беляевка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылық фермасының аумағында шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округ әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының8-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 26 қазандағы № 120 ұсынысы негізінде, Ілияс Омаров атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округінің, "Беляевка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы фермасының аумағында бруцеллезден сауықтыру бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Ілияс Омаров атындағы ауылдық округ әкімінің 2014 жылғы 7 наурызындағы № 3 "Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округіндегі "Беляевка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылық фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 19 наурыздағы № 4518 болып тіркелген, 2014 жылғы 03 сәуірде № 14 "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауылдық округ әкімі                        Қ. Нұртасов

О снятии ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Беляевка" сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района
Решение акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района Костанайской области от 29 октября 2015 года № 1
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления руководителя Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 120 аким сельского округа имени Ильяса Омарова РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью «Беляевка» сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района, в связи с проведением комплексного плана оздоровления от бруцеллеза сельскохозяйственных животных.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени Ильяса Омарова от 7 марта 2014 года № 3 «Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью «Беляевка» сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4518 от 19 марта 2014 года, опубликовано в районной газете «Таза Бұлақ – Чистый родник» № 14 от 03 апреля 2014 года).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким сельского округа                      К. Нуртасов