Ақкөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылғандығын тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/17 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 шілдедегі № А-7/263 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-3-186 тіркелген, 2012 жылғы 31 тамызда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылғандығы танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов

О признании утратившим силу постановление акимата Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-1/17
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", в целях приведения в соответствие с действующим законодательством, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аккольского района "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, обучающихся и воспитывающихся на дому" от 3 июля 2012 года № А-7/263 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-186, опубликованное 31 августа 2012 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ").
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т.Едигенов