Үштөбе ауылдық округіндегі "Мереке" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын алу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және 2016 жылғы 26 қыркүйектегі №06-3-02-33/460 "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушының ұсынысының негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үштөбе ауылдық округіндегі ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринарияық – санитарлы іс-шараларды жүргізумен байланысты, Үштөбе ауылдық округінің "Мереке" шаруа қожалығы аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 47/01 "Үштөбе ауылдық округіндегі "Мереке" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3571 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қарашадағы № 47 (1133) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысының міндетін атқарушы
_____________ М. Жанашев
"26" 09 2016 жыл

О снятии ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Мереке" Уштобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 сентября 2016 года № 32/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 сентября 2016 года № 06-3-02-33/460 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота Уштобинского сельского округа снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Мереке" Уштобинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар–Жырауского района "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянского хозяйства "Мереке" Уштобинского сельского округа" от 3 декабря 2015 года № 47/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3571, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 28 ноября 2015 года № 47 (1133), в информационно–правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким района Н. Кобжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Бухар Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________________ М. Жанашев
"26" 09 2016 год