Октябрь ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 26 тамыздағы "Октябрь ауылдық округінің "Дидар" Шаруа қожалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жануарлар фермасында шектеу шараларын енгізумен ветеринарлық режимді белгілеу туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес, Качир ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 52 ұсынысы негізінде, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың өткізілуіне байланысты Качир ауданы Октябрь ауылдық округінің аумағында орналасқан "Дидар" Шаруа қожалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жануарлар фермасында ірі-қара мал лейкозы бойынша шектеу іс-шаралар алынып тасталсын.
2. Октябрь ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 26 тамыздағы "Октябрь ауылдық округінің "Дидар" Шаруа қожалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жануарлар фермасында шектеу шараларын енгізумен ветеринарлық режимді белгілеу туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4716 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы № 39 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Октябрь ауылдық
округінің әкімі М. Мейірманов

О признании утратившим силу решения акима Октябрьского сельского округа от 26 августа 2015 года № 8 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на животноводческой ферме товарищества с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство "Дидар" Октябрьского сельского округа"
Решение акима Октябрьского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 9 марта 2016 года № 1
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Качирского района от 4 марта 2016 года № 52 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. В связи с проведенными ветеринарно-санитарными мероприятиями снять ограничительные мероприятия по лейкозу крупного рогатого скота на животноводческой ферме товарищества с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство "Дидар", расположенной на территории Октябрьского сельского округа Качирского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Октябрьского сельского округа от 26 августа 2015 года № 8 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на животноводческой ферме товарищества с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство "Дидар" Октябрьского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4716, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 39 от 1 октября 2015 года).
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Октябрьского
сельского округа М. Мирманов