"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы азаматтарының жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 276 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 18 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы азаматтарының жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 276 қаулысының (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 3516 тіркелген, 2016 жылғы 04 қаңтардағы № 1 "Колос" газетінде, 2016 жылғы 04 қаңтардағы № 1 "Аққайың" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданы
әкімінің м.а.
Е. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 02 декабря 2015 года № 276 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 18
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 02 декабря 2015 года № 276 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 декабря 2015 года за № 3516, опубликовано в № 1 от 04 января 2016 года районной газеты "Колос", в № 1 от 04 января 2016 года районной газеты "Аққайың").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима
Аккайынского района
Е. Жакупов