Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 тамыздағы № 446 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 17, 69 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы және "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2021 жылдың 17 тамыздағы №01-1/187-вн қатынас хаты негізінде Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 25 августа 2021 года № 446
В соответствии со статьями 17, 69 Кодекса Республики Казахстан" "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма коммунального государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" от 17 августа 2021 года № 01-1/187-вн акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғары қысымды газ құбырларының желілік бөлігін орналастыру және пайдалану мақсатында жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай, Жаңақорған ауданының аумағында орналасқан жалпы көлемі 42,3625 гектар жер учаскесіне 2026 жылдың 25 тамызына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төменарық ауылына жүргізілетін газ құбырларының құрылысы үшін және газ тарату пунктіне (ГРП) таратылатын жоғары кернеулі желі (ВЛ) 10 кВ үшін жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын және операция аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіруді жүргізсін.

1. Установить публичный сервитут на срок до 25 августа 2026 года на земельный участок общей площадью 42,3625 гектара, расположенный на территории Жанакорганского района, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей в целях размещения и эксплуатации линейной части газопроводов высокого давления согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" при использовании земельных участков для строительства подводящих газопроводов к селу Томенарык и для распределительной сети высокого напряжения (ВЛ) 10 кВ к газораспределительному пункту (ГРП) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан и произвести рекультивацию нарушенных земель после завершения операции.

3. "Жаңақорған ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің тиісті сала орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рүстемов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2021 жылғы ______________
№___ қаулысына қосымша
Жер пайдаланушылар атауы
Кадастрлік нөмірі
1
"Нұрболат" Шаруа қожалығы

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений Жанакорганского района" обеспечить принятие других мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района соответствующей отрасли.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рүстемов
Приложение
к постановлению акимата
Жанакорганского района от
___________ 2021 года № ____
Наименование землепользователей
Кадастровый номер
1
Крестьянское хозяйство "Нурболат"