Шектеу іс-шараларын алу және ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 5 "Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Қарағайлы ауылына қарасты "Котлаван" мал шаруашылық жайылым мекеніне шектеу іс-шараларын орнату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 қазандағы №241 ұсынысы негізінде ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара мал табынынан құтырма ауруының ошағын жою бойынша ветеринарлық – санитарлық іс - шаралар кешенінің орындалуына байланысты, Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Қарағайлы ауылына қарасты "Котлаван" мал шаруашылық жайылым мекеніне орнатылған шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Баскөл ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 5 "Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Қарағайлы ауылына қарасты "Котлаван" мал шаруашылық жайылым мекеніне шектеу іс-шараларын орнату туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Баскөл ауылдық округінің әкімі К. Бытебаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение исполняющего обязанности акима сельского округа от 23 августа 2022 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на животноводческой точке "Котлаван" села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай"
Решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 11 октября 2022 года № 6
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бескарагайского района от 6 октября 2022 года №241, РЕШИЛ:
1. В связи с выполнением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бешенства среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия с животноводческой точки "Котлаван" села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Баскольского сельского округа от 23 августа 2022 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на животноводческой точке "Котлаван" села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай".
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Баскольского сельского округа К. Бытебаев