Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № 30 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 21 тамыздағы № 33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 21.08.2023 № 33 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35- бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7)- тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 2-13/114 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округінің аумағында орналасқан "Саят" шаруа қожалығының ұсақ малдары арасынан шешек ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Алекеш

Об установлении карантина
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 июля 2023 года № 30. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 21 августа 2023 года № 33
Сноска. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 21.08.2023 № 33 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарного- санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 2-13/114 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестъянского хозяйства "Саят", расположенного на территории Коптогайского сельского округа Уилского района в связи с выявлением заболевания оспы среди мелкого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Коптогайского сельского округа
А. Алекеш