Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі "Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында орналасқан "Балықты" айдау нүктесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/07 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 1-03/11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушының 2023 жылғы 21 тамыздағы № 379 ұсынымы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында орналасқан "Балықты" айдау нүктесінде ұсақ қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларын жүргізулуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі "Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында орналасқан "Балықты" айдау нүктесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/07 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183881 болып тіркелген, 2023 жылғы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі А. Рұстемов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Алгабасского сельского округа города Аксу от 5 июля 2023 года № 1-03/07 "Об установлении ограничительных мероприятий на отгонную точку "Балыкты" расположенной на территории Алгабасского сельского округа города Аксу"
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 28 августа 2023 года № 1-03/11
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 21 августа 2023 года № 379, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез мелкого рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на отгонную точку "Балыкты" расположенную на территории Алгабасского сельского округа города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу от 5 июля 2023 года № 1-03/07 "Об установлении ограничительных мероприятий на отгонную точку "Балыкты" расположенной на территории Алгабасского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 183881, опубликованное 13 июля 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа А. Рустемов