Петропавл қаласының қала маңындағы қатынасында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифтерді белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 1187 қаулысы
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 3–тармағына сәйкес, "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау бойынша қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 бұйрығына сәйкес (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылғы 16 қарашада тіркелген № 7297), Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маршруттар үшін қала маңы қатынасында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға арналған тариф бекітілсін:
1) № 101 "Петропавл қ. - Бескөл ауылы" бағыты, 1 (бір) километрге 10 (он) теңге;
2) № 102 "Петропавл қ. - Подгорное ауылы" бағыты,1 (бір) километр үшін 13,5 (он үш теңге елу тиын) теңге;
3) № 103 "Петропавл қ. - Архангельск ауылы" бағыты, 1 (бір) километр үшін 14,2 (он төрт теңге жиырма тиын);
4) № 201 "Петропавл қ. - Пенково ауылы" бағыты, 1 (бір) километр үшін 13,1 (он үш теңге он тиын);
5) № 301 "Беловка ауылы - Петропавл қ." бағыты, 1 (бір) километр үшін 10,8 (он теңге сексен тиын) ;
6) № 302 "Петрфельд ауылы - Петропавл қ." бағыты, 1 (бір) километр үшін 10,6 (он теңге алпыс тиын);
7) № 303 "Боровское ауылы - Петропавл қ." бағыты, 1 (бір) километр үшін 12 (он екі) теңге;
8) № 304 "Соколовка ауылы - Петропавл қ." бағыты, 1 (бір) километр үшін 10,2 (он теңге жиырма тиын);
9) № 305 "Петропавл қ. - Ольшанка ауылы" бағыты, 1 (бір) километр үшін 14 (он төрт) теңге;
10) № 306 "Петропавл қ. Затон ауылы" бағыты, 1 (бір) километр үшін 12 (он екі) теңге;
11) № 307 "Петропавл қ. - Мамлютка қ." бағыты, 1 (бір) километр үшін 10,9 (он теңге тоқсан тиын).
2. "Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, Петропавл қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Петропавл қаласы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении города Петропавловск
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 1187
В соответствии с пунктом 3 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", в соответствии Приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2011 года за № 7297), акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров в пригородном сообщении для маршрутов:
1) маршрут № 101 "г. Петропавловск - с. Бесколь", 10 (десять) тенге за 1 (один) километр;
2) маршрут № 102 "г. Петропавловск - с. Подгорное", 13,5 (тринадцать тенге пятьдесят тиын) тенге за 1 (один) километр;
3) маршрут № 103 "г. Петропавловск - с. Архангельское", 14,2 (четырнадцать тенге двадцать тиын) за 1 (один) километр;
4) маршрут № 201 "г. Петропавловск - с. Пеньково", 13,1 (тринадцать тенге десять тиын) за 1 (один) километр;
5) маршрут № 301 "с. Беловка - г. Петропавловск", 10,8 (десять тенге восемьдесят тиын) за 1 (один) километр;
6) маршрут № 302 "с. Петерфельд - г. Петропавловск", 10,6 (десять тенге шестьдесят тиын) за 1 (один) километр;
7) маршрут № 303 "с. Боровское - г. Петропавловск", 12 (двенадцать) тенге за 1 (один) километр;
8) маршрут № 304 "с. Соколовка - г. Петропавловск", 10,2 (десять тенге двадцать тиын) за 1 (один) километр;
9) маршрут № 305 "г. Петропавловск - с. Ольшанка", 14 (четырнадцать) тенге за 1 (один) километр;
10) маршрут № 306 "с. Затон - г. Петропавловск", 12 (двенадцать) тенге за 1 (один) километр;
11) маршрут № 307 "г. Петропавловск - г. Мамлютка", 10,9 (десять тенге девяносто тиын) за 1 (один) километр.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Петропавловска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, на интернет - ресурсе акимата города Петропавловска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города Петропавловска возложить на курирующего заместителя акима города.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі С. Мұхамедиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық мәслихатының
Төрағасы А. Бердағұлов

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловск С. Мухамедиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Петропавловского
городского маслихата А. Бердагулов