Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 45 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 1 наурыздағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Монтайтас ауылдық округі әкімінің 01.03.2024 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Арыс қалалық аумақтық инспекциясының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 08-02-03/474 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Белгісіз (қаңғыбас) мысықтан құтыру ауруының анықталуына байланысты, Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Қазақстан көшесі № 42 үйіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Арыс қаласы "Монтайтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикалық нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Монтайтас ауылдық округінің әкімі Е.Ахметов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Монтайтас акимата города Арысь Туркестанской области от 28 декабря 2023 года № 45. Утратило силу решением акима сельского округа Монтайтас акимата города Арысь Туркестанской области от 1 марта 2024 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Монтайтас акимата города Арысь Туркестанской области от 01.03.2024 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления Арысской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 27 декабря 2023 года № 08-02-03/474, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бешенства от неизвестной (бродячей) кошки установить ограничительные мероприятия по адресу: сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, улица Казахстан, дом 42.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Монтайтас" города Арыс в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области, для официального опубликования исключения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Монтайтас Ахметов Е.