Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қазығұрт ауданы Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 130 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабыны 8) тармақшасына сәйкес, және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 08-02-02/15 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі Рабат елді мекені М.Өзтүрік № 1-17 көшелерінің аумағында бір бас иттің басынан құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қазығұрт ауданы Қарақозы Әбдәлиев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 130 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі О.Қазыбаев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима сельского округа Каракозы Абдалиева Казыгуртского района от 15 ноября 2022 года № 130 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Каракозы Абдалиева Казыгуртского района Туркестанской области от 16 января 2023 года № 1
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Казыгуртского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 января 2023 года № 08-02-02/15, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия, на территории улицы М.Озтурка № 1-17 населенного пункта Рабат сельского округа Каракозы Абдалиева Казыгуртского района Туркестанстой области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезней с возникновением бешенства у одной головы собаки.
2. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Каракозы Абдалиева Казыгуртского района от 15 ноября 2022 года № 130.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О.Казыбаев