Киелітас ауылдық округі, Киелітас елді мекені, Ынтымақ көшесіне құтыру ауруы бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Киелітас ауылдық округi әкiмiнiң 2023 жылғы 27 қазандағы № 46 шешiмi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданының Киелітас ауылдық округi әкiмiнiң 2024 жылғы 4 қаңтарда № 01 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданының Киелітас ауылдық округi әкiмiнiң 04.01.2024 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7- тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 27 қазандағы № 08-02-07/330 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Төлеби ауданының, Киелітас ауылдық округіне қарасты Киелітас елді мекені, Ынтымақ көшесі № 34 үйден иттің "құтыру" ауруына оң нәтиже бергеніне байланысты Киелітас ауылдық округі, Киелітас елді мекені, Ынтымақ көшесіне шектеу іс-шаралары енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау ауылдық округ әкімінің орынбасары Н.Садықбековке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Киелітас ауылдық округінің әкімі П.Туребеков

Об установлении ограничительных мероприятий по заболеванию бешенства о улице Ынтымак в населенном пункте Киелитас Киелитасского сельского округа
Решение акима Киелитасского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 27 октября 2023 года № 46. Утратило силу решением акима Киелитасского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 4 января 2024 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Киелитасского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 04.01.2024 № 01 (вводится в действие со дня первого опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом № 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Толебийской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 октября 2023 года № 08-02-07/330 РЕШИЛ:
1. В связи с положительным результатом на заболевания "бешенство" собаки в доме № 34 по улице Ынтымак, в населенном пункте Киелитас, Киелитасского сельского округа, Толебийского района ввести ограничительные мероприятия по улице Ынтымак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения поручить заместителю акима Киелитасского сельского округа Н.Садыкбекову.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Киелитасского сельского округа П.Туребеков