Карантин шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 3 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2024 жылғы 29 қаңтардағы № 9-21-21 ұсынысы негізінде Таң ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасан ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің толық жүргізілуіне байланысты Жалағаш ауданы, Таң ауылдық округіндегі "АгроЛидер Таң" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің меншігіндегі мал қора жай аулаларына, ауыл шаруашылық жануарларына (мүйізді ірі қара) белгіленген карантин шаралары тоқтатылсын.
2. "Карантин шараларын белгілеу туралы" Таң ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Таң ауылдық округі әкімі К.Сейдахметов

О снятии карантинных мер
Решение акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 31 января 2024 года № 3
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления от 29января 2024 года № 9-21-21руководителя государственного учреждения "Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" аким сельского округа Тан РЕШИЛ:
1. В связи с полным проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни Эмкар снять карантинные меры, установленные на скотные дворы, сельскохозяйственных животных (крупный рогатый скот), находящихся в собственности товарищества с ограниченной ответственностью "АгроЛидер Тан" в сельском округе Тан Жалагашского района.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Тан от 26 декабря 2023 года № 29 "Об установлении карантинных мер".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тан К.Сейдахметов