Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 413 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 85 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексі 215-бабының 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы "Кеден одағының тауарларын кедендік транзиттің кедендік рәсіміне орналастыру шарттары туралы" № 413 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) атауындағы "Кеден одағының" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 1-тармақта:
мәтін бойынша "Кеден одағының", "кеден одағының" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
"КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН, шикі мұнайды қоспағанда (ЕАЭО СЭҚ ТН 2709 00 900 коды)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"әкетілетін" деген сөз алдынан "Ресей Федерациясының аумағынан" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 413
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2017 года № 85
В соответствии с пунктом 5 статьи 215 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 413 "Об условиях помещения товаров Таможенного союза под таможенную процедуру таможенного транзита" следующие изменения:
а) в наименовании слова "Таможенного союза" заменить словами "Евразийского экономического союза";
б) в пункте 1:
по тексту слова "Таможенного союза", "таможенного союза" заменить словами "Евразийского экономического союза";
слова "ТН ВЭД ТС" заменить словами "ТН ВЭД ЕАЭС, за исключением нефти сырой (код 2709 00 900 ТН ВЭД ЕАЭС)";
после слова "вывозимые" дополнить словами "с территории Российской Федерации".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян