Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 наурыздағы
N 301 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақ КСР-і Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлігі туралы" Қазақ КСР-і Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 29 наурыздағы N 210 қаулысы .
2. "Қазақ КСР Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлігінің мәселелері" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 17 маусымдағы N 380 қаулысы .
3. "Ауыл" әлеуметтік-экономикалық даму бағдарламасы туралы" Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесінің 1991 жылғы 28 маусымдағы N 733 қаулысын іске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 11 қазандағы N 603 қаулысы .
4. "1992 жылдың астығынан мемлекеттік ресурстарға дәнді, дәнді бұршақты, майлы дақылдар мен шөптердің сортты және буданды тұқымдарын сатып алу және сорттарға ақшалай үстеме мөлшері туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 наурыздағы N 268 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 12, 207-құжат).
5. "1993 жылдың астығынан мемлекеттік ресурстарға дәнді, дәнді-бұршақты, майлы дақылдар мен шөптердің сортты және буданды тұқымдарын сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 8 сәуірдегі N 279 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинеті жанынан Агроөнеркәсіптік кешен кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 21 мамырдағы N 425 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 18, 221-құжат).
7. "Мемлекет мұқтажы үшін майлы дақылдар тұқымын сатып алуға еркін шартты баға енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 7 қыркүйектегі N 838 қаулысы , 2-тармағын қоспағанда (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 36, 413-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 301
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 2009 года № 301
Перечень
утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Казахской ССР,
Кабинета Министров Республики Казахстан,
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 29 марта 1991 года № 210 "О Министерстве сельского хозяйства и продовольствия Казахской ССР".
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 17 июня 1991 года № 380 "Вопросы Министерства сельского хозяйства и продовольствия Казахской ССР".
3. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 11 октября 1991 года № 603 "О реализации постановления Верховного Совета Казахской ССР от 28 июня 1991 года № 733 "О Программе социально-экономического развития "Аул".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1992 года № 268 "О закупке сортовых и гибридных семян зерновых, зернобобовых, масличных культур и трав в государственные ресурсы из урожая 1992 года и размерах денежных сортовых надбавок" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., № 12, ст. 207).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 апреля 1993 года № 279 "О закупке сортовых и гибридных семян зерновых, зернобобовых, масличных культур и трав в государственные ресурсы из урожая 1993 года".
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 мая 1993 года № 425 "Об образовании Совета агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 18, ст. 221).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1993 года № 838 "О введении свободных договорных цен на закупку семян масличных культур для государственных нужд", за исключением пункта 2 (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 36, ст. 413).

8. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинеті жанынан агроөнеркәсіптік кешен Кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 21 мамырдағы N 425 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 15 қыркүйектегі N 886 қаулысы .
9. "Қазақстан Республикасының Агроөнеркәсіп кешенін дамытудың 1993 - 1995 және 2000 жылға дейінгі кезеңге арналған тұжырымдамалық бағдарламасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 29 қарашадағы N 1196 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 46, 558-құжат).
10. "Агроөнеркәсіп кешені қызметкерлерінің 1994 жылғы 25 - 26 ақпанда Ақмола қаласында өткен республикалық кеңесіне қатысушылар айтқан тұжырымдар мен ұсыныстарды жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 9 наурыздағы N 251 қаулысы .
11. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қорықтары туралы уақытша үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 5 шілдедегі N 753 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 28, 310-құжат).
12. "Мемлекет мұқтажы үшін 1994 жылдың егінінен астық дайындау тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 8 қыркүйектегі N 1013 қаулысы .
13. "Қазақ КСР-інде Ауылды, селоны және аграрлық-өнеркәсіптік кешенді басым дамыту туралы" және "Аграрлық-өнеркәсіптік кешенді несиелеу және мемлекеттік шараларды қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарының орындалуы жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің есебі туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1994 жылғы 7 қыркүйектегі N 143-ХІІІ қаулысын іс жүзіне асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 6 қазандағы N 1118 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 41, 450-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинеті жанындағы Агроөнеркәсіптік кешен кеңесінің құрамын ішінара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 3 қаңтардағы N 8 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 1, 4-құжат).
15. "Мемлекеттік ресурсқа 1995 жылдың астығын сатып алуды қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 21 наурыздағы N 309 қаулысы , 2-тармағын қоспағанда (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 9, 111-құжат).
16. "Қазақстан Республикасының оңтүстік облыстарында жүгері өсірудің ауыл шаруашылық технологиялық жобасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 наурыздағы N 328 қаулысы .

8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 года № 886 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 мая 1993 года № 425 "Об образовании Совета агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 ноября 1993 года № 1196 "О реализации Концептуальной программы развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 1993-1995 и до 2000 года" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 46, ст. 558).
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 марта 1994 года № 251 "О реализации выводов и предложений, высказанных участниками республиканского совещания работников агропромышленного комплекса в городе Акмоле 25-26 февраля 1994 года".
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1994 года № 753 "Об утверждении Временного типового положения о государственных заповедниках Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 28, ст. 310).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1994 года № 1013 "О порядке заготовок зерна для государственных нужд урожая 1994 года".
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 года № 1118 "О реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года № 143-XIII "Об отчете Правительства Республики Казахстан об исполнении законов Республики Казахстан "О приоритетности развития аула, села и агропромышленного комплекса в Казахской ССР" и "О кредитовании агропромышленного комплекса и финансировании государственных мероприятий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 41, ст. 450).
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1995 года № 8 "О частичном изменении состава Совета агропромышленного комплекса при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 1, ст. 4).
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 года № 309 "Об обеспечении закупки в государственные ресурсы зерна урожая 1995 года", за исключением пункта 2 (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 9, ст. 111).
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1995 года № 328 "О реализации сельскохозяйственного технологического проекта выращивания кукурузы в южных областях Республики Казахстан".

17. "Қызыл Кітапқа енгізілген хайуанаттарды шектеп алудың мүмкіндіктерін зерделеу жөніндегі ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 наурыздағы N 348 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 120-құжат).
18. "Өткен жылдардағы егін орағы астығының қалдықтарын және оның мемлекеттік ресурстағы ұқсатылған өнімдерін мемлекеттік азық-түлік контрактілік корпорациясының иелігіне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 5 қыркүйектегі N 1228 қаулысы .
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 35-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
20. "Қарағанды аймағын сумен жабдықтауды жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 қарашадағы N 1161 қаулысы .
21. "2001 жылы республикалық бюджеттен қаржыландыруға жататын су шаруашылығы объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 наурыздағы N 424 қаулысы .
22. "Ауыл шаруашылығы техникасын әкетуге тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 1082 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 29, 381-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 наурыздағы N 424 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы N 1703 қаулысы .
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 тамыздағы N 1082 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қаңтардағы N 4 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 1, 2-құжат).
25. "Орман және аңшылық шаруашылығы саласындағы маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстар мен қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алуды жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1313 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 48, 545-құжат).

17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 марта 1995 года № 348 "О проведении научно-исследовательских работ по изучению возможности ограниченного изъятия животных, занесенных в Красную Книгу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 10, ст. 120).
18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 сентября 1995 года № 1228 "О передаче остатков зерна урожая прошлых лет и продуктов его переработки государственных ресурсов в распоряжение Государственной продовольственной контрактной корпорации".
19. Пункт 35 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года № 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 35, ст. 327).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1998 года № 1161 "О дополнительных мерах по улучшению водоснабжения Карагандинского региона".
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 424 "Об утверждении перечня водохозяйственных объектов, подлежащих финансированию из республиканского бюджета в 2001 году".
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года № 1082 "О запрете на вывоз сельскохозяйственной техники" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 381).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 1703 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 424".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2002 года № 4 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года № 1082" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 1, ст. 2).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года № 1313 "О проведении государственных закупок работ и услуг в области лесного и охотничьего хозяйства, имеющих важное стратегическое значение" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 545).