Қостанай облысының Рудный қаласы, Қостанай және Таран аудандарының шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 683 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 5) тармақшасына, 108-бабының 3-тармағына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об изменении границ (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2016 года № 683
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13, пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес облыстық маңызы бар Рудный қаласының шекараларына (шегіне) Қостанай және Таран аудандары жерлерінің жалпы ауданы 5288 гектар бөлігін қосу жолымен Қостанай облысы Рудный қаласының, Қостанай және Таран аудандарының шекараларын (шегін) өзгерту туралы «Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қостанай облысы Рудный қаласының, Қостанай және Таран аудандарының әкімшілік шекараларын (шегін) өзгерту туралы ұсынысты келісуге енгізу туралы» Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 400 шешіміне және Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 3 қаулысына келісім берілсін.

1. Согласиться с решением Костанайского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 400 и постановлением акимата Костанайской области от 20 мая 2015 года № 3 «О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении административных границ (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области» об изменении границ (черты) города Рудный, Костанайского и Тарановского районов Костанайской области путем включения в границы (черты) города областного значения Рудный части земель Костанайского и Тарановского районов общей площадью 5288 гектаров согласно приложению к настоящему постановлению.