Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 1412 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны құру туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат; 2002 ж., N 6, 36-құжат; 2003 ж., N 34, 332-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Шөкеев - Астана қаласының әкімі, төрағаның
Өмірзақ Естайұлы орынбасары,
Дунаев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы министрі,
Нұрпейісов - Қазақстан Республикасының Президенті
Болат Ғазизұлы Іс басқарушысының орынбасары;
аталған Комиссия құрамынан Е.А.Досаев, Т.М.Досмұханбетов шығарылсын.
2. Осы Жарлыққа қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530
Указ Президента Республики Казахстан от 2 августа 2004 года № 1412. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 620; 2002 г., № 6, ст. 36; 2003 г., № 34, ст. 332) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны:
Шукеева - акима города Астаны, заместителем
Умирзака Естаевича председателя,
Дунаева - Министра финансов
Армана Галиаскаровича Республики Казахстан,
Нурпеисова - заместителя Управляющего делами
Булата Газизовича Президента Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Досаева Е.А., Досмуханбетова Т.М.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев