Ақмола облысы әкімінің "Ақмола облысы Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар қызметтері туралы" 2003 жылғы 12 мамырдағы N 15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2005 жылғы 7 қыркүйектегі N 17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 27 қыркүйекте N 3158 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 02.04.2009 № 7 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, атқарушы органдардағы кадрлар ауысуына байланысты облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы әкімінің "Ақмола облысы Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар қызметтері туралы" 2003 жылғы 12 мамырдағы N 15 шешіміне (Ақмола облысының әділет басқармасында 2003 жылы 4 шілдеде 1905 нөмерімен тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
8-тармағы мынадай жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін";
Жоғарыда аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
Жоғарыда аталған шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшаның жаңа редакциясында мазмұндалсын;
3-қосымшадағы 3-тармақтың 8-тармақшасы "8.Санитарлық эпидемиялық және радиациялық қорғау" сөзі "8.Радиациялық және химиялық қорғау" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М. Отаровқа жүктелсін.
Облыс әкімі м.а.
Ақмола облысы әкімінің
2005 жылғы 7 қыркүйектегі N 17
шешіміне N 1 қосымша
Облыс әкімінің
"Ақмола облыстық
Азаматтық қорғаныс және
төтенше жағдайлар қызметі туралы"
12 мамырдағы 2003 ж.
N 15, N 1 қосымша шешімімен бекітілді
Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар жөніндегі
облыстық қызметтердің тізбесі және олардың құрылу негізі
1. Хабар тарату және байланыс қызметі. Облыстық телекоммуникация дирекциясының негізінде құрылды (келісімі бойынша).
2. Қоғамдық тәртіпті қорғау қызметі. Ақмола облысы ішкі істер департаменті негізінде құрылды (келісімі бойынша).
3. Өрттен сақтандыру қызметі. Ақмола облысы төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау бойынша басқармасы негізінде құрылды.
4. Медициналық қызмет. Ақмола облыстық денсаулық сақтау департаменті негізінде құрылды.
5. Сауда және тамақтандыру орындарының қызметі. Ақмола облыстық кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаментінің негізінде құрылды.
6. Жануарлар мен өсімдіктерді қорғау қызметі. Ақмола облыстық ауыл шаруашылық департаментінің негізінде құрылды, "Республикалық ветеринарлық лаборатория" РГП Ақмола облыстық филиалымен және "Республикалық ветеринарлық лаборатория" РГП Ақмола облыстық аймақтық филиалымен келісім бойынша.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Акмолинской области от 12 мая 2003 года N 15 "О службах Гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций Акмолинской области"
Решение акима Акмолинской области от 7 сентября 2005 года N 17. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 27 сентября 2005 года N 3158. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 02.04.2009 № 7 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстана "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в связи с кадровыми перестановками в исполнительных органах аким области РЕШИЛ:      1. Внести в решение акима Акмолинской области "О службах гражданской обороны и чрезвычайных ситуации Акмолинской области" от 12 мая 2003 года N 15 (зарегистрированное в управлении юстиции Акмолинской области 04 июля 2003 года N 1905) следующие изменение и дополнения:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима области Отарова К.М.";
приложение 1 к выше указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
приложение 2 к выше указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 2 к настоящему решению;
в приложении 3, пункте 3, подпункте 8 слова "8.Служба санитарно-противоэпидемической и радиационной защиты" заменить словами
"8. Служба радиационной и химической защиты".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
И.о. акима области
Приложение 1
к решению акима
Акмолинской области
от 7 сентября 2005года N 17
Утверждено
Приложение 1
решением акима области
от 12 мая 2003 года N 15
"О службах Гражданской
обороны и чрезвычайных
ситуаций Акмолинской области
Перечень областных служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций и базы их создания
1. Служба оповещения и связи
Создана на базе Акмолинской областной дирекции телекоммуникаций (по согласованию)
2. Служба охраны общественного порядка
Создана на базе департамента внутренних дел Акмолинской области (по согласованию)
3. Противопожарная служба
Создана на базе управления по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Акмолинской области
4. Медицинская служба
Создана на базе департамента здравоохранения Акмолинской области
5. Служба торговли и питания
Создана на базе департамента предпринимательства и промышленности Акмолинской области
6. Служба защиты животных и растений
Создана на базе департамента сельского хозяйства Акмолинской области, по согласованию с Акмолинским областным филиалом Республиканского государственного казенного предприятия Республиканская ветеринарная лаборатория и Акмолинским региональным филиалом Республиканского государственного казенного предприятия Республиканская ветеринарная лаборатория»

7. Ақпарат қызметі. Ақмола облыстық ішкі саясат департаменті негізінде құрылды.
8. Радиациядан және химиядан қорғану қызметі. Ақмола облыстық мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау департаменті негізінде құрылды.
9. Инженерлік қызмет. Ақмола облыстық сәулет, қала құрылысы, құрылыс департаменті негізінде құрылды.
10. Көлік тасымалы қызметі, (автомашина, темір жол, әуе тасымалы). Ақмола облысы жолаушыларды тасымалдау көлігі және автомобиль жолдары басқармасы негізінде құрылды, „Қазақстан темір жолы" "Ұлттық компаниясы" Ақмола тасымалдау бөлімшесі акционерлік қоғамы филиалымен және "Авиакомпания Көкшетау" ашық акционерлік қоғамымен келісім бойынша.
11. Энергетика қызметі. "Ақмола ЭҮК" ЖАҚ, "Көкше-Энерго" ЖШС-тің негізінде құрылды (келісімі бойынша).
12. Жанар-жағармай материалдары қызметі. Ақмола облыстық кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті негізінде құрылды.
13. Жол және көпірлер қызметі. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Министрлігінің көлік инфрақұрылымын дамыту Комитетінің Ақмола облыстық басқармасы негізінде құрылды.
14. Коммуналдық-техникалық қызмет. Ақмола облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының негізінде құрылды.
15. Техникалық қызмет. "Қазақавтожол" РМК Ақмола филиалының негізінде құрылды (келісім бойынша).
Ақмола облысы әкімінің
2005 ж. 7 қыркүйектегі N 17
шешіміне N 2 қосымша
Облыс әкімінің
"Ақмола облыстық
Азаматтық қорғаныс және
төтенше жағдайлар қызметі туралы"
12 мамырдағы 2003 ж.
N 15, N 1 қосымша шешімімен бекітілді
Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар жөніндегі
облыстық қызметтердің бастықтары болып тағайындалған
Ақмола облысы ұйымдары лауазымдық
тұлғаларының тізімі
Сексенбаев Жәркен Кәкімұлы            - хабар тарату және
Ақмола облыстық телекоммуникация        байланыс қызметі
дирекциясының бас директоры
(шешім бойынша)
Түсіпбеков Дауыл Төлеутайұлы          - қоғамдық тәртіпті
Ақмола облысы ішкі істер                қорғау қызметі
департаментінің бастығы
Ысқақов Зейнелғаби Ысқақұлы           - өрттен сақтандыру қызметі
Ақмола облысы төтенше жағдайлар
саласындағы мемлекеттік бақылау
және қадағалау бойынша
басқарма бастығы (келісім бойынша)
Сәдуақасов Нұрбек Қабыкенұлы          - медициналық қызмет
Ақмола облыстық денсаулық сақтау
департаментінің директоры
Батырханов Шынарбек Бүркітбайұлы      - сауда және тамақтандыру
Ақмола облыстық кәсіпкерлік және        орындарының қызметі
өнеркәсіп департаменті директорының
орынбасары
Сейітжанов Аманжол Сейітжанұлы        - жануарлар мен
Ақмола облыстық ауыл шаруашылық         өсімдіктерді қорғау қызметі
департаментінің директоры
Байдәулетова Күләш Ақанқызы           - ақпарат қызметі
Ақмола облыстық ішкі саясат
департаментінің директоры
Еремеев Александр Максимович          - радиациядан және химиядан
Ақмола облыстық мемлекеттік             қорғану қызметі
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаментінің директоры
Мартыненко Александр Григорьевич      - автокөлік тасымалы қызметі
Ақмола облысы жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы
бастығының орынбасары
Зотов Григорий Николаевич             - энергетика қызметі
"Ақмола ЭҮК" ЖАҚ басқарма
бастығының бірінші орынбасары
Батаев Берік Әділгерейұлы             - ЖЖМ қызметі
Ақмола облыстық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп департаментінің
директоры
Долгих Геннадий Васильевич            - жол және көпірлер қызметі
ҚР көлік және коммуникация
Министрлігінің көлік инфрақұрылымын
дамыту комитеті Ақмола облыстық
басқармасының бастығы
Митрофанов Анатолий Филиппович        - инженерлік қызмет
Ақмола облыстық сәулет, құрылыс,
қала құрылысы департаментінің
директоры
Мырзахметов Болат Кәмәлиұлы           - коммуналдық-техникалық
Ақмола облысы жолаушылар                қызмет
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының бастығы
Құлышов Бегалы Шорманұлы              - техникалық қызмет
"Қазақавтожол" республикалық
мемлекеттік кәсіпорынның
Ақмола филиалының директоры

7. Служба информации
Создана на базе департамента внутренней политики Акмолинской области
8. Служба радиационной и химической защиты
Создана на базе департамента государственного санитарно- эпидемиологического надзора Акмолинской области
9. Инженерная служба
Создана на базе департамента архитектуры, градостроительства и строительства Акмолинской области
10. Транспортная служба
(автомобильных, железнодорожных, авиационных перевозок)
Создана на базе управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области, по согласованию с филиалом акционерного общества "Национальная компания "Казахстан темир жолы" Акмолинским отделением перевозок и открытым акционерным обществом "Авиакомпания "Кокшетау"
11. Служба энергетики
Создана на базе закрытого акционерного общества "Акмолинская распределительная электросетевая компания" и товарищества с ограниченной ответственностью "Кокше-Энерго" (по согласованию)
12. Служба горюче-смазочных материалов
Создана на базе департамента предпринимательства и промышленности Акмолинской области
13. Служба дорог и мостов
Создана на базе Акмолинского областного управления Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
14. Коммунально-техническая служба
Создана на базе управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области
15. Техническая служба
Создана на базе Акмолинского филиала республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" (по согласованию)
Приложение 2
к решению акима
Акмолинской области
от 7 сентября 2005года N 17
Приложение 2
к решению акима области
от 12 мая 2003 года N 15
"О службах Гражданской
обороны и чрезвычайных
ситуаций Акмолинской области"
Список должностных лиц учреждений и организаций Акмолинской  области назначенных начальниками областных служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций
Сексенбаев Жаркен Какимович       - служба оповещения и связи
Генеральный директор Акмолинской
областной дирекции телекоммуникаций
(по согласованию)
Тусупбеков Даул Толеутаевич       - служба охраны
Начальник департамента внутренних
дел общественного порядка
Акмолинской области
(по согласованию)
Искаков Зейнелгаби Искакович      - противопожарная служба
Начальник управления по
государственному контролю и надзору
в области чрезвычайных ситуаций
Акмолинской области
(по согласованию)
Садвакасов Нурбек Кабикенович     - медицинская служба
Директор департамента
здравоохранения Акмолинской области
Батырханов Шынарбек Беркутбаевич   - служба торговли и
Заместитель директора департамента
питания предпринимательства и
промышленности Акмолинской области
Сейтжанов Аманжол Сейтжанович     - служба защиты животных Директор
департамента сельского и растений
хозяйства Акмолинской области
Байдаулетова Куляш Акановна       - служба информации Директор
департамента внутренней
Политики Акмолинской области
Еремеев Александр Максимович      - служба радиационной и Директор
департамента государственного
химической защиты
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
Митрофанов Анатолий Филиппович    - инженерная служба Директор
департамента архитектуры,
градостроительства и строительства
Акмолинской области
Мартыненко Александр              - служба автомобильных
Григорьевич                       Заместитель начальника управления
перевозок пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской
области
Зотов Григорий Николаевич         - служба энергетики Первый
заместитель председателя правления
закрытого акционерного общества
"Акмолинская распределительная
электросетевая компания"
(по согласованию)
Батаев Берик Адилгереевеч         - служба горюче-смазочных Директор
департамента предпринимательства
материалов и промышленности
Акмолинской области
Долгих Геннадий Васильевич        - служба дорог и мостов Начальник
Акмолинского областного управления
Комитета развития транспортной
инфраструктуры Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мырзахметов Болат Камалиевич      - коммунально-техническая
Начальник управления пассажирского
служба транспорта и автомобильных
дорог Акмолинской области
Кулушов Бегали Шорманович         - техническая служба Директор
Акмолинского филиала
республиканского государственного
предприятия "Казахавтодор"
(по согласованию)