Облыс әкімиятының 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 83 "Каспий теңізі солтүстік бөлігінің қорық аймағында су көлігін пайдалану тапсырыстық тәртібімен қоса қорғалу аймағын орнату туралы" қаулысына толықтыру енгізу және кейбір қаулылардың күшін жою туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 маусымдағы N 163 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 шілдеде N 2495 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 28.01.2008 № 31 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 2728 баптарына сәйкес, облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 83 "Каспий теңізі солтүстік бөлігінің қорық аймағында су көлігін пайдалану тапсырыстық тәртібімен қоса қорғалу аймағын орнату туралы" қаулысына (Атырау облысы Әділет департаментінде 2004 жылы 4 мамырда N 1947 тіркелген, 2004 жылғы 3 тамыздағы N 89 "Атырау" және 2004 жылғы 20 мамырдағы N 57 "Прикаспийская коммуна" газеттерінде жарияланған, облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы N 165 қаулысымен өзгеріс енгізілді, Атырау облысы Әділет департаментінде 2006 жылы 10 шілдеде N 2465 тіркелген, 2006 жылғы 29 шілдедегі N 90 "Атырау" және "Прикаспийская коммуна" газеттерінде жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Қорғау аймағында қозғалтқыштың жұмыс жасау тәртібі мен ұйғарынды қуатты" деген 5-бағанада:
3-жолдағы "қозғалтқыштың қуаты 150 ат күшінен кем емес" деген сөздерден кейін "тахометр болған жағдайда 251 ат күшіне дейін қозғалтқыш қуатына рұқсат етіледі. Қозғалтқыштың қорғау аймағындағы жұмыс жасау тәртібі минутына 1000 айналымнан аспауы керек." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Облыс әкімиятының 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 88 "Облыс әкімиятының 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 83 "Каспий теңізі солтүстік бөлігінің қорық аймағында су көлігін пайдалану тапсырыстық тәртібімен қоса қорғалу аймағын орнату туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы жойылсын.
3. Облыс әкімиятының 2007 жылғы 13 наурыздағы N 72-а "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Тасыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

О внесении дополнения в постановление акимата области от 2 апреля 2004 года N 83 "Об установлении в заповедной зоне северной части Каспийского моря охранной зоны с заказным режимом эксплуатации водного транспорта" и о признании утратившим силу некоторых постановлений акимата области
Постановление Атырауского областного акимата от 29 июня 2007 года N 163 зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2007 года за N 2495. Утратило силу решением акима Атырауской области от 28 января 2008 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауской области от 28.01.2008 № 31.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 27, 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах»акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 2 апреля 2004 года N 83 "Об установлении в заповедной зоне северной части Каспийского моря охранной зоны с заказным режимом эксплуатации водного транспорта»(зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 4 мая 2004 года N 1947, опубликовано в газетах "Атырау" от 3 августа 2004 года N 89 и "Прикаспийская коммуна" от 20 мая 2004 года N 57, внесено изменение постановлением акимата области N 165 от 20 июня 2006 года, зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 10 июля 2006 года N 2465, опубликовано в газетах "Атырау" и "Прикаспийская коммуна" от 29 июля 2006 года N 90), следующее дополнение:
в приложении указанного постановления:
в графе 5 "Допускаемые мощности и режим работы двигателя в охранной зоне":
в строке 3 после слов "Мощность двигателя не более 150 лошадиных сил", дополнить словами "допускается мощность двигателя до 251 лошадиных сил, при наличии тахометра. Режим работы двигателя в охранной зоне не более 1000 оборотов в минуту.".
2. Отменить постановление акимата области от 3 апреля 2007 года N 88 "О внесении дополнения в постановление акимата области от 2 апреля 2004 года N 83 "Об установлении в заповедной зоне северной части Каспийского моря охранной зоны с заказным режимом эксплуатации водного транспорта".
3. Признать утратившим силу постановление акимата области от 13 марта 2007 года N 72а "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Тасыбаева М.М. - заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким области