"Кедендік бақылау аймақтары туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы N 200 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 қарашадағы N 574 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 27 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5377 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21  № 474Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Кеден Кодексінің 434-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кедендік бақылау аймақтары туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы N 200 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2285 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдеде N 30 (135) "Ресми газетте" жарияланған ), мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кедендік бақылау аймақтарын құру, белгілеу және оған кіру ережесінде:
10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Адамдарды кедендік бақылау аймағына жіберу - тек кеден органының рұқсатымен жүзеге асырылады, ал құқық қорғау органдары мен арнаулы қызметтер үшін осы органдардың қаулысын немесе ұйғарымын көрсету бойынша рұқсат етіледі. " .
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті (Қ-К. Кәрбозов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Б. Жәмішев

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года № 200 "О зонах таможенного контроля"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 ноября 2008 года № 574. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2008 года № 5377. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со статьей 434 Таможенного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года № 200 "О зонах таможенного контроля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2285, опубликован в газете "Официальная газета" от 26 июля 2003 года № 30 (135) следующее изменение:
в Правилах создания, обозначения и допуска в зоны таможенного контроля, утвержденных указанным приказом:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Допуск лиц в зоны таможенного контроля осуществляется только с разрешения таможенного органа, а для правоохранительных органов и специальных служб разрешается по предъявлении постановления или предписания данных органов".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев